Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

10 db szótár és nyelvkönyv
11538.

10 db szótár és nyelvkönyv

Rufpreis:
800 HUF

11539.

Rufpreis:
4 000 HUF

1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
11540.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben
11541.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

11542.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, jó állapotban
11543.

Rufpreis:
3 000 HUF

1924 Jókai centenáriumi díszkiadás 3 kötet a sorozatból: 27,29,56. egységes jó állapotban
11544.

Rufpreis:
1 000 HUF

1924, 1933, 1935 CIH: Magyar Törvénytár 3 kötete a pótlásokkal együtt, egészvászon kötésben (foltos)
11545.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márkus Dezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai a Curia és az ítélőtáblék döntéseinek gyűjteménye, Grill Károly 1893, Bp. I-II. kötet (teljes) dombornyomott, kopott aranyozású egészvászon kötésben (foltos)
11546.

Rufpreis:
3 000 HUF

Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Bp. (1929) Athenaeum. 851 p.Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Szép állapotban.
11547.

Rufpreis:
12 000 HUF

1882 Livre d`Amour - a Szerelem könyve 720 oldalas francia könyv rengeteg képpel (az első 6 lap rossz állapotban) kopott félbőr kötésben
11548.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyv tétel: Magyar kereskedők könyve III. kötet, A világjárás hősei 3 kötete, 3 db német nyelvű könyv
11549.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF