Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Márkus Dezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai a Curia és az ítélőtáblék döntéseinek gyűjteménye, Grill Károly 1893, Bp. I-II. kötet (teljes) dombornyomott, kopott aranyozású egészvászon kötésben (foltos)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys