Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
397952
11514
137
Books: other rarities
1912 Pikler J. Gyula: 1911 A budapesti lakásszámlálás főbb eredményei 114p. korabeli félvászon kötésben a szerző ajánlásával
185335
11515
137
Books: other rarities
397414
11516
137
Books: other rarities
Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1912. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p.
395740
11517
137
Books: other rarities
1911 Múzeumi és könyvtári értesítő közlöny, benne képes cikk a hazai ötvöscéhek pecsétéiről, képekkel 395643
11518
137
Books: other rarities
Magyar Lótenyésztés 1945-1980 + 2 db német nyelvű képes könyv lovakról
361495
11519
137
Books: other rarities
398450
11520
137
Books: other rarities
Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
397416
11521
137
Books: other rarities
1937 Az élet útmutatója, Pesti Hírlap kiadása, vászonkötésben, az első oldal hiányzik
398636
11522
137
Books: other rarities
Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Dombornyomott fatáblás egészbőr kötésben sárgaréz vasalásokkal, magyar címert ábrázoló réz kapcsokkal. (az egyik fatábla kettétört) 1883, 420p
398637
11523
137
Books: other rarities
Cziffra alapítvány: A Musica c. lap Liszt Ferenc különszámának hasonmás kiadása, Papírborítóban. Angol-Francia-Magyar
205650
11524
137
Books: other rarities
1888 Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bécs és Alsó-Ausztria 690old. aranyozott kiadói félbőr kötésben (gerinc fent sérült)
315306
11525
137
Books: other rarities
Vegyes háború előtti könyvtétel, benne Shakespeare-mesék, Jókai Mór: Délvirágok, Magyar-Német sebszótár, Tolnai világlexikon 5. kötete és más érdekes könyvek főleg sérült állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF