Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

1912 Pikler J. Gyula: 1911 A budapesti lakásszámlálás főbb eredményei 114p. korabeli félvászon kötésben a szerző ajánlásával
11514.

Rufpreis:
3 000 HUF

11515.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1912. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p.
11516.

Rufpreis:
2 000 HUF

1911 Múzeumi és könyvtári értesítő közlöny, benne képes cikk a hazai ötvöscéhek pecsétéiről, képekkel
11517.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Lótenyésztés 1945-1980 + 2 db német nyelvű képes könyv lovakról
11518.

Rufpreis:
2 000 HUF

11519.

Rufpreis:
10 000 HUF

Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
11520.

Rufpreis:
1 400 HUF

1937 Az élet útmutatója, Pesti Hírlap kiadása, vászonkötésben, az első oldal hiányzik
11521.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Dombornyomott fatáblás egészbőr kötésben sárgaréz vasalásokkal, magyar címert ábrázoló réz kapcsokkal. (az egyik fatábla kettétört) 1883, 420p
11522.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cziffra alapítvány: A Musica c. lap Liszt Ferenc különszámának hasonmás kiadása, Papírborítóban. Angol-Francia-Magyar
11523.

Rufpreis:
3 000 HUF

1888 Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bécs és Alsó-Ausztria 690old. aranyozott kiadói félbőr kötésben (gerinc fent sérült)
11524.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes háború előtti könyvtétel, benne Shakespeare-mesék, Jókai Mór: Délvirágok, Magyar-Német sebszótár, Tolnai világlexikon 5. kötete és más érdekes könyvek főleg sérült állapotban
11525.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF