https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
1
11526.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben
1
11527.

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.
1
11528.

Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások
1
11529.

30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)
1
11530.

Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)
1
11531.

Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)
1
11532.

Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben
1
11533.

Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!
1
11534.

1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!
1
11535.

22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
EUR
,
78,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!
1
11536.

Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
EUR
,
109,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel
1
11537.

Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse