Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
392201
11441
136
Books: other rarities
7 db minikönyv, benne a KRESZ táblákról szóló
392202
11442
136
Books: other rarities
7 db szocialista minikönyv
394216
11443
136
Books: other rarities
Goncourt Wiedner A nő a XVIII. században I.-II. kissé viseltes
394196
11444
136
Books: other rarities
Tábori Pál: Amerika új lírája, antológia a mai amerikai költők verséből, Vajda János, 1935 Első kiadás
394132
11445
136
Books: other rarities
Tűzoltók zsebkönyve 1890. évre.Szerk. Breuer Szilárd, Köhler István, Kálmán Géza. Bp. 1889. Márkus Samu rengeteg ábrával és hirdetéssel. Dombornyomott egészvászon kötésben. Jó állapotban 280p. 391312
11446
136
Books: other rarities
cca 1900 Goethe művei 5-8. kötet, benne a Faust és más művek, német nyelven, Berlin (kötés sérült) / Goethe: works of, with Faust, in German (binding damaged)
394127
11447
136
Books: other rarities
Frankó János: Levélhulláskor - költemények, Túrkeve, szerzői kiadás, 1904
394191
11448
136
Books: other rarities
2 db sporttal kapcsolatos könyv: Dr. Kárpáti György: Medencék, gólok, pofonok + Toni Schumacher: Fütyülök rátok (Sípjel)
391049
11449
136
Books: other rarities
Antigone Sophokles tragádiája, ford: Csiky Gergely, Franklin, Bp. 1904 hozzákötve, Sophokles: Elektra Losonczi Lajos magyrázatával, Franklin 1904, korabeli egészvászon kötésben
391421
11450
136
Books: other rarities
1780 Héloise és Abeilard szerelmes versei, levelei I-II. kötet, London, eredeti aranyozott kötésben, aranyozott lapszélekkel, metszetekkel, nagyon szép állapotban / 1780 Lettres et Épitres Amoureuses D´Héloise et D´Abeilard, London, I-II. volume 379939
11451
136
Books: other rarities
Tóth Tihamér: A művelt ifjú, Ne igyál (a két mű egybekötve) c. könyv
394202
11452
136
Books: other rarities
Gárdonyi Géza: Arany, tömjén, mirha. Legendás Evangéliumi álmok, Németh József, Bp, 1924
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF