Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

7 db minikönyv, benne a KRESZ táblákról szóló
11441.

Rufpreis:
2 800 HUF

7 db szocialista minikönyv
11442.

7 db szocialista minikönyv

Rufpreis:
2 400 HUF

Goncourt Wiedner A nő a XVIII. században I.-II. kissé viseltes
11443.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tábori Pál: Amerika új lírája, antológia a mai amerikai költők verséből, Vajda János, 1935 Első kiadás
11444.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tűzoltók zsebkönyve 1890. évre.Szerk. Breuer Szilárd, Köhler István, Kálmán Géza. Bp. 1889. Márkus Samu rengeteg ábrával és hirdetéssel. Dombornyomott egészvászon kötésben. Jó állapotban 280p.
11445.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Goethe művei 5-8. kötet, benne a Faust és más művek, német nyelven, Berlin (kötés sérült) / Goethe: works of, with Faust, in German (binding damaged)
11446.

Rufpreis:
800 HUF

Frankó János: Levélhulláskor - költemények, Túrkeve, szerzői kiadás, 1904
11447.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db sporttal kapcsolatos könyv: Dr. Kárpáti György: Medencék, gólok, pofonok + Toni Schumacher: Fütyülök rátok (Sípjel)
11448.

Rufpreis:
800 HUF

Antigone Sophokles tragádiája, ford: Csiky Gergely, Franklin, Bp. 1904 hozzákötve, Sophokles: Elektra Losonczi Lajos magyrázatával, Franklin 1904, korabeli egészvászon kötésben
11449.

Rufpreis:
1 200 HUF

1780 Héloise és Abeilard szerelmes versei, levelei I-II. kötet, London, eredeti aranyozott kötésben, aranyozott lapszélekkel, metszetekkel, nagyon szép állapotban / 1780 Lettres et Épitres Amoureuses D´Héloise et D´Abeilard, London, I-II. volume
11450.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tóth Tihamér: A művelt ifjú, Ne igyál (a két mű egybekötve) c. könyv
11451.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gárdonyi Géza: Arany, tömjén, mirha. Legendás Evangéliumi álmok, Németh József, Bp, 1924
11452.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF