Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

3 db szocialista minikönyv
11453.

3 db szocialista minikönyv

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Csiky Kálmán: A hazai alkotmény és jogismeret alapvonalai, Bp. 1908. korabeli félvászon kötésben
11454.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1901 Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. kötet, Révai Kiadó, Bp., kiadói aranyozott egészvászon kötésben
11455.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
11456.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1939 Ranke: Geschichte des römischen weltreiches - A római világ gazdag történelme 52 db illusztrációval, vászonkötésben, jó állapotban
11457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János: Toldi trilógia + Buda Halála - Murány ostroma, Ráth Mór Bp, 1884 egybekötve + Arany János: Kisebb költemények, Ráth Mór, 1884, gységes kiadói félvászon kötésben, (egy lap sérült, egyébként jó állapotban)
11458.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
11459.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baksa János: A bűn álarc nélkül, szerzői kiadás 1944. korabeli bűnügyi panoptikum, érdekes történetekkel (Kissé megviselt)
11460.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 A Munkásifjú: a magyar iparos és kereskedőifjúság lapja jó állapotban
11461.

Rufpreis:
800 HUF

1948 Vegytan tankönyv
11462.

1948 Vegytan tankönyv

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Szellem és Élet benne Vas Tibor alkotmányjogász tanulmányával. (hátsó borító nélkül)
11463.

Rufpreis:
800 HUF

Aureli Prudenti Clementis V.C. Opera: ex postrema doct virorum recensione, Amstelodam 1632, Korabeli kissé megviselt egészbőr kötésben, belül kiváló állapotban 7x11 cm
11464.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF