Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
382553
11453
136
Books: other rarities
3 db szocialista minikönyv
391324
11454
136
Books: other rarities
Dr. Csiky Kálmán: A hazai alkotmény és jogismeret alapvonalai, Bp. 1908. korabeli félvászon kötésben
393541
11455
136
Books: other rarities
~1901 Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. kötet, Révai Kiadó, Bp., kiadói aranyozott egészvászon kötésben 394126
11456
136
Books: other rarities
Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
394180
11457
136
Books: other rarities
cca 1939 Ranke: Geschichte des römischen weltreiches - A római világ gazdag történelme 52 db illusztrációval, vászonkötésben, jó állapotban
391074
11458
136
Books: other rarities
Arany János: Toldi trilógia + Buda Halála - Murány ostroma, Ráth Mór Bp, 1884 egybekötve + Arany János: Kisebb költemények, Ráth Mór, 1884, gységes kiadói félvászon kötésben, (egy lap sérült, egyébként jó állapotban) 289037
11459
136
Books: other rarities
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - I. kötet: A föld őstörténete, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., több száz képpel, térképekkel, kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
393472
11460
136
Books: other rarities
Baksa János: A bűn álarc nélkül, szerzői kiadás 1944. korabeli bűnügyi panoptikum, érdekes történetekkel (Kissé megviselt)
393481
11461
136
Books: other rarities
1929 A Munkásifjú: a magyar iparos és kereskedőifjúság lapja jó állapotban
393482
11462
136
Books: other rarities
393480
11463
136
Books: other rarities
1936 Szellem és Élet benne Vas Tibor alkotmányjogász tanulmányával. (hátsó borító nélkül)
393455
11464
136
Books: other rarities
Aureli Prudenti Clementis V.C. Opera: ex postrema doct virorum recensione, Amstelodam 1632, Korabeli kissé megviselt egészbőr kötésben, belül kiváló állapotban 7x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF