Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

Óriási háború előtti könyv tétel: Jó kiadások, általában jó állapotban, kb 50 db könyv. Érdemes megnézni!
11429.

Rufpreis:
3 000 HUF

Theodor Storm sorozat 12 kötet számos illusztrációval / Theodor Storm serieas of 12 books,  Eric Mathees, Leipzig, 1919,
11430.

Rufpreis:
4 000 HUF

Igazi különlegesség: Wales-i nyelvű nagyméretű  metodista biblia: Bibl Cyssegr-lan, William Mackenzie, LLynlefiad, 1868, rengeteg rézmetszettel, térképpel, dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben (gerinc elvált, de jó állapotban) / Welsh language bible with many nice etchings and maps from 1868, good condition 28x35 cm
11431.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

4db Pesti Napló könyv, mint: Móricz Zs.: Bál, Alfred de Musset: A század gyermekének vallomása, Halottak, akik élnek és Pirandello legszebb novellái
11432.

Rufpreis:
800 HUF

Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Szerk. Gábel Gyula. Bp. 1905. Globus-Pesti Napló. 176 l. Rendkívül gazdagon illusztrált kötet, számtalan műmelléklettel és szövegközti képpel. Festett, aranyozott, dombornyomásos díszes kiadói egészvászon-kötésben.
11433.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben
11434.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Arany János összes költeményei 3 kötetben, Szépirodalmi könyvkiadó 1956
11435.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel: vegyes háboru előtti könyvek kb 30 db
11436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel: vegyes háboru előtti és utáni könyvek, benne szakácskönyv, szépirodalom, érdekességek
11437.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db klf témájú minikönyv: sajtó, nyomda, stb. Az egyik számozott, egy pedig nem nyilvános kiadás
11438.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db költészet témájú minikönyv, az egyik számozott
11439.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db különböző témájú minikönyv
11440.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF