Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
371058
11429
136
Books: other rarities
Óriási háború előtti könyv tétel: Jó kiadások, általában jó állapotban, kb 50 db könyv. Érdemes megnézni!
391234
11430
136
Books: other rarities
Theodor Storm sorozat 12 kötet számos illusztrációval / Theodor Storm serieas of 12 books, Eric Mathees, Leipzig, 1919,
352445
11431
136
25000
Books: other rarities
Igazi különlegesség: Wales-i nyelvű nagyméretű metodista biblia: Bibl Cyssegr-lan, William Mackenzie, LLynlefiad, 1868, rengeteg rézmetszettel, térképpel, dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben (gerinc elvált, de jó állapotban) / Welsh language bible with many nice etchings and maps from 1868, good condition 28x35 cm
322936
11432
136
Books: other rarities
4db Pesti Napló könyv, mint: Móricz Zs.: Bál, Alfred de Musset: A század gyermekének vallomása, Halottak, akik élnek és Pirandello legszebb novellái
385145
11433
136
Books: other rarities
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Szerk. Gábel Gyula. Bp. 1905. Globus-Pesti Napló. 176 l. Rendkívül gazdagon illusztrált kötet, számtalan műmelléklettel és szövegközti képpel. Festett, aranyozott, dombornyomásos díszes kiadói egészvászon-kötésben.
333507
11434
136
2500
Books: other rarities
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben
394225
11435
136
Books: other rarities
Arany János összes költeményei 3 kötetben, Szépirodalmi könyvkiadó 1956 394228
11436
136
Books: other rarities
Vegyes könyvtétel: vegyes háboru előtti könyvek kb 30 db 394227
11437
136
Books: other rarities
Vegyes könyvtétel: vegyes háboru előtti és utáni könyvek, benne szakácskönyv, szépirodalom, érdekességek 391986
11438
136
Books: other rarities
4 db klf témájú minikönyv: sajtó, nyomda, stb. Az egyik számozott, egy pedig nem nyilvános kiadás 391989
11439
136
Books: other rarities
3 db költészet témájú minikönyv, az egyik számozott 384951
11440
136
900
Books: other rarities
3 db különböző témájú minikönyv
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF