Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
392200
11417
136
Books: other rarities
1942 Kurtz Béla: A szállodásipar. Kiadja a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete Budapesten. A kötet dedikált és a tulajdonos hotelportási pecsétjével jelölt. Borítója sérült. 273 p. 385161
11418
136
Books: other rarities
Gyöngyösy László: Mikszáth Kálmán. Bp., 1911. Franklin. 105 l., fotókkal Eredeti papírkötésben, (kötésen kisebb sérülések)
393032
11419
136
Books: other rarities
1990 Dictionary of 20th century history - A 20. század történelmi szótára angol nyelven
385167
11420
136
Books: other rarities
Szabóné Nogáll Janka: Elvira kisasszony. Bp. Ker. közlönykiadóvállalat 1903 Mesekönyv sok litho képpel. Rossz állapotban
394187
11421
136
Books: other rarities
2 db Zalatnay Sarolta könyv, és 2 db erotikus, illetve szexualitással foglalkozó írás
378434
11422
136
Books: other rarities
A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett)
391158
11423
136
1500
Books: other rarities
1952 KSH: Magyarország helységnévtára
391308
11424
136
Books: other rarities
Nagy vegyes könyv tétel: Katona József-Bánk bán, Emberek a Szamos mentén, Chaplin, Az igazi Sophia Loren, Az élet titkai, A cigánybáró, stb (összesen 20 db) 391959
11425
136
Books: other rarities
Liebermann Leó és Bugárszky István: Chemia, Bp. Mai Henrik és fia, 1908. sérülst egászvászon kötásben 772p
392421
11426
136
Books: other rarities
I. V. Sztálin művei 1-13. kötetek. Teljes sorozat. 1951, Szikra aranyozott kiadói műbőr kötésben
266840
11427
136
Books: other rarities
385516
11428
136
Books: other rarities
12 db vegyes könyv: Kassai diákok, Kétezer éves életstílus, Magyarok történelme, Magyar nyelvvédő könyv, stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF