Bücher: sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

1942 Kurtz Béla: A szállodásipar. Kiadja a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete Budapesten. A kötet dedikált és a tulajdonos hotelportási pecsétjével jelölt. Borítója sérült. 273 p.
11417.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Gyöngyösy László: Mikszáth Kálmán. Bp., 1911. Franklin. 105 l., fotókkal Eredeti papírkötésben, (kötésen kisebb sérülések)
11418.

Rufpreis:
3 000 HUF

1990 Dictionary of 20th century history - A 20. század történelmi szótára angol nyelven
11419.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóné Nogáll Janka: Elvira kisasszony. Bp. Ker. közlönykiadóvállalat 1903 Mesekönyv sok litho képpel. Rossz állapotban
11420.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Zalatnay Sarolta könyv, és 2 db erotikus, illetve szexualitással foglalkozó írás
11421.

Rufpreis:
800 HUF

A.J.P. Taylor: A második világháború képes krónikája, Akadémiai kiadó, Bp, 1988, (kötés elengedett)
11422.

Rufpreis:
800 HUF

1952 KSH: Magyarország helységnévtára
11423.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Nagy vegyes könyv tétel: Katona József-Bánk bán, Emberek a Szamos mentén, Chaplin, Az igazi Sophia Loren, Az élet titkai, A cigánybáró, stb (összesen 20 db)
11424.

Rufpreis:
800 HUF

Liebermann Leó és Bugárszky István: Chemia, Bp. Mai Henrik és fia, 1908. sérülst egászvászon kötásben 772p
11425.

Rufpreis:
2 000 HUF

I. V. Sztálin művei 1-13. kötetek. Teljes sorozat. 1951, Szikra aranyozott kiadói műbőr kötésben
11426.

Rufpreis:
4 000 HUF

11427.

Rufpreis:
8 000 HUF

12 db vegyes könyv: Kassai diákok, Kétezer éves életstílus, Magyarok történelme, Magyar nyelvvédő könyv, stb.
11428.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF