Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

1959 P. Kann: Leningrad útikönyv fotókkal angolul (sérült papírborító) / Leningrad English tourist-guide with photos 246p
11331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csekey István: Északi írások,  Skandináv utazások Bp, Pfeifer Ferdinánd 1928, félvászon kötés
11332.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rohringer Sándor: A folyók élete, Kis Akadéma, Bp, 1938
11333.

Rufpreis:
800 HUF

Világjárók sorozat: Sven Hedin: első utam Afrikába 22 képpel, 1 térképpel, Franklin Bp, egászvászon kötésben
11334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven hedin. Transzhimalája aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel R., Bp. II. kiadás. Térképpel. (gerincen és egy lapn apró sérülések) Ember Mária ex librisével
11335.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zákonyi Ferenc: A Szántódi rév története, Siotur 1981 számos képpel
11336.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szauer Richárd: Balatoni kemping 1960 képekkel 132p.
11337.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Stádium, Merített papírkötésben (apró gerinchiba)
11338.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cholnoky Jenő: a Tenger, 138 képpel és 83 ábrával, Singer és Wolfner, Hornyánszky kötés, aranyozott egészvászon kötésben
11339.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

K. M. Természettudományi Társulat: Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. átdolgozta Halász Gyula. 192 képpel, 16 melléklettel, egy térképpel 1913. Gottermayer kötés
11340.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1934 Abbázia útikalauz olaszul sok képpel, benne hajó és vonat menetrendek / Tourist-guide of Opatija in Italian with lots of pictures and ship schedules
11341.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

Benkő Mihály: Nomadic life in Asia, fotóalbum / Russian-English photo album
11342.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF