Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
393466
11331
136
Books: travelling, cities
1959 P. Kann: Leningrad útikönyv fotókkal angolul (sérült papírborító) / Leningrad English tourist-guide with photos 246p
393468
11332
136
Books: travelling, cities
Csekey István: Északi írások, Skandináv utazások Bp, Pfeifer Ferdinánd 1928, félvászon kötés
393476
11333
136
Books: travelling, cities
Rohringer Sándor: A folyók élete, Kis Akadéma, Bp, 1938 393438
11334
136
Books: travelling, cities
Világjárók sorozat: Sven Hedin: első utam Afrikába 22 képpel, 1 térképpel, Franklin Bp, egászvászon kötésben 393419
11335
136
Books: travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven hedin. Transzhimalája aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel R., Bp. II. kiadás. Térképpel. (gerincen és egy lapn apró sérülések) Ember Mária ex librisével
393186
11336
136
Books: travelling, cities
Zákonyi Ferenc: A Szántódi rév története, Siotur 1981 számos képpel
393187
11337
136
Books: travelling, cities
Szauer Richárd: Balatoni kemping 1960 képekkel 132p.
393183
11338
136
Books: travelling, cities
Kenedy Géza: Vándorlások Délen, Stádium, Merített papírkötésben (apró gerinchiba)
393122
11339
136
Books: travelling, cities
Cholnoky Jenő: a Tenger, 138 képpel és 83 ábrával, Singer és Wolfner, Hornyánszky kötés, aranyozott egészvászon kötésben
393117
11340
136
Books: travelling, cities
K. M. Természettudományi Társulat: Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. átdolgozta Halász Gyula. 192 képpel, 16 melléklettel, egy térképpel 1913. Gottermayer kötés
393473
11341
136
1500
Books: travelling, cities
1934 Abbázia útikalauz olaszul sok képpel, benne hajó és vonat menetrendek / Tourist-guide of Opatija in Italian with lots of pictures and ship schedules 393474
11342
136
Books: travelling, cities
Benkő Mihály: Nomadic life in Asia, fotóalbum / Russian-English photo album
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF