Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

STANLEY H. M. - MOUNTENEY, Jephson: A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. 44 fametszettel Bp. 1891, Ráth Mór. Első kiadás, későbbi egészvászon kötésben 634p.
11307.

Rufpreis:
4 000 HUF

vitéz dr. Horváth Béla: Törökország szívében 2300 klométer Kisázsiában, Budapest Pfeifer Nándor 1929
11308.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szana Tamás: Városról városra. Olaszországi képek. Bp., 1904, Hornyánszky. (ragasztott gerinc)
11309.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Mészáros Gyula: A Boszporusz partjain. Vámbéry Ármin előszavával. Bp. 1911
11310.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar műemlékek sorozat: Sopron, Képzőművészeti alap kaidóvállalata, 1954, képpekkel gazdagon illusztrált (sarkok kissé kopottak)
11311.

Rufpreis:
800 HUF

Heimler Károly: Sopron műemlékei. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihályi Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá rendezte Diebold Károly felvételeivel. 161 kép ás egy fénykép. A tervezett sorozat egyetlen megjelent kötete, (Gerinc sérült, egyébként jó állapotban)
11312.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília természeti népei között, kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. viseltes állapotban
11313.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor - Cejlon, az Éden szigete aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11314.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor-A szigetek gyöngye aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11315.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Forbáth László - A megujhodott Mongólia aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ossendowski: Állatok, emberek és istenek, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói  vászonkötésben
11317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ossendowski: A sivatag népe, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói  vászonkötésben
11318.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF