STANLEY H. M. - MOUNTENEY, Jephson: A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. 44 fametszettel Bp. 1891, Ráth Mór. Első kiadás, későbbi egészvászon kötésben 634p.
Heimler Károly: Sopron műemlékei. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihályi Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá rendezte Diebold Károly felvételeivel. 161 kép ás egy fénykép. A tervezett sorozat egyetlen megjelent kötete, (Gerinc sérült, egyébként jó állapotban)
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Steinen Károly dr. - Közép-Brazília természeti népei között, kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. viseltes állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor - Cejlon, az Éden szigete aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Forbáth László - A megujhodott Mongólia aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban