Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Ossendowski: Kínai rejtelmek, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói  vászonkötésben
11319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói  vászonkötésben
11320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Pethes László: A Szarmát-alföld történelme és néprajza. Szovjet-Oroszország feldarabolása. Nagyvárad, én. Betnár Béla 20 p. Kiadói papírborítékban, megkímélt állapotban
11321.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Temesy Győző - Sasok országában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11322.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11323.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: P.T. Etherton - A Mount Everest átrepülése 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini - Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddell L. Austine - A rejtelmes Lhassza kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa i. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11327.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11328.

Rufpreis:
2 000 HUF

Posewitz A. Guidó: A Budaörsi reptér talajvízviszonyai sok képpel. Bp, 1936. Hydrológiai közlöny különlenyomata, Dedikált! 16p
11329.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Magyar Folyam és Tengerhajózási Rt. útikönyve a Duna, sok képpel, közte Budapestiek is / Le Danube French language tourist guide with picures, Lloyd 152p.
11330.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF