Dr. Pethes László: A Szarmát-alföld történelme és néprajza. Szovjet-Oroszország feldarabolása. Nagyvárad, én. Betnár Béla 20 p. Kiadói papírborítékban, megkímélt állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: P.T. Etherton - A Mount Everest átrepülése 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini - Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa i. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
cca 1910 Magyar Folyam és Tengerhajózási Rt. útikönyve a Duna, sok képpel, közte Budapestiek is / Le Danube French language tourist guide with picures, Lloyd 152p.