4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Temesy Győző - Sasok országában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban