6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven hedin. Transzhimalája aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel R., Bp. II. kiadás. Térképpel. (gerincen és egy lapn apró sérülések) Ember Mária ex librisével