Militária

Tételek száma: 39

1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel (Wilhelm Kunz) T:AU / Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration without ribbon, with hallmark and makers mark (Wilhelm Kunz) on suspension ring C:AU  NMK.: 223.
30677.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel (Wilhelm Kunz) T:AU / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with hallmark and maker's mark (Wilhelm Kunz) on suspension ring C:AU NMK.: 223.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
  Kosárba
  Eltávolítás
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF ü., ph., patina  Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, on ribbon. Sign: Leisek C:XF ding, edge error, patina  NMK 129.
30678.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF ü., ph., patina Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, on ribbon. Sign: Leisek C:XF ding, edge error, patina NMK 129.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Eladási ár:
24 000 Ft
1890. Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis ph /  Hungary 1890. Silver Military Merit Medal on a war ribbon hallmarked Ag decoration on ribbon C:AU,XF small edge error  NMK.:238.
30679.

1890. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis ph / Hungary 1890. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon" hallmarked Ag decoration on ribbon C:AU,XF small edge error NMK.:238.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Eladási ár:
30 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, on original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK 133.
30680.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, on original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK 133.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Eladási ár:
10 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 137.
30681.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 137.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eladási ár:
5 000 Ft
1914. XI. Hadsereg Vívótornája Budapest 1914 peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) T:XF patina / Hungary 1914. XIth Army Fencing Tournament Budapest 1914 Ag commemorative medallion hallmarked on the edge- Sign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) C:XF patina
30682.

1914. "XI. Hadsereg Vívótornája Budapest 1914" peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) T:XF patina / Hungary 1914. "XIth Army Fencing Tournament Budapest 1914" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge- Sign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Eladási ár:
20 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916 ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. 30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916 oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF
30683.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF

Megvehető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
  Kosárba
  Eltávolítás
1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a peremen, mellszalaggal T:AU kisebb zománchiba, foltos, viseltes szalag / Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration enamelled Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon C:AU small enamel error, spotted, worn ribbon NMK 285.
30684.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a peremen, mellszalaggal T:AU kisebb zománchiba, foltos, viseltes szalag / Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon C:AU small enamel error, spotted, worn ribbon NMK 285.

Megvehető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:AU small patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I bronze commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU kis patina
30685.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:AU small patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" bronze commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU kis patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Eladási ár:
13 000 Ft
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI jelzett Ag emlékérem (9,11g/0.800/50x25mm) T:XF / Hungary 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI Ag commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (9,11g/0.800/50x25mm) C:XF  HP 6813.
30686.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" jelzett Ag emlékérem (9,11g/0.800/50x25mm) T:XF / Hungary 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" Ag commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (9,11g/0.800/50x25mm) C:XF HP 6813.

Megvehető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
  Kosárba
  Eltávolítás
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI bronz emlékérem, nemzetiszín szalaggal (50x25mm) T:XF / Hungary 1914. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI bronze commemorative medallion with national colors ribbon. Sign.: Richard Zutt (50x25mm) C:XF  HP 6813.
30687.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" bronz emlékérem, nemzetiszín szalaggal (50x25mm) T:XF / Hungary 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" bronze commemorative medallion with national colors ribbon. Sign.: Richard Zutt (50x25mm) C:XF HP 6813.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
  Kosárba
  Eltávolítás
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. Hadsegélyező jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (17,71g/0.800/44x27mm) + Hadsegélyező 1914 bronz emlékérem (44x27mm) T:AU  Hungary 1914. Military Aid 1914 hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (17,71g/0.800/44x27mm) + Military Aid 1914 bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (44x27mm) C:AU  HP 6814., 6815
30688.

Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (17,71g/0.800/44x27mm) + "Hadsegélyező 1914" bronz emlékérem (44x27mm) T:AU Hungary 1914. "Military Aid 1914" hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (17,71g/0.800/44x27mm) + "Military Aid 1914" bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (44x27mm) C:AU HP 6814., 6815

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Eladási ár:
55 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig

Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től

  Események