1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel (Wilhelm Kunz) T:AU / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with hallmark and maker's mark (Wilhelm Kunz) on suspension ring C:AU
NMK.: 223.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF ü., ph., patina
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, on ribbon. Sign: Leisek C:XF ding, edge error, patina
NMK 129.
1890. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis ph /
Hungary 1890. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon" hallmarked Ag decoration on ribbon C:AU,XF small edge error
NMK.:238.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, on original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF
NMK 133.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK 137.
1914. "XI. Hadsereg Vívótornája Budapest 1914" peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) T:XF patina / Hungary 1914. "XIth Army Fencing Tournament Budapest 1914" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge- Sign.: O. Thiede (31,68mm/41mm) C:XF patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a peremen, mellszalaggal T:AU kisebb zománchiba, foltos, viseltes szalag /
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon C:AU small enamel error, spotted, worn ribbon
NMK 285.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:AU small patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" bronze commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU kis patina
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" jelzett Ag emlékérem (9,11g/0.800/50x25mm) T:XF / Hungary 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" Ag commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (9,11g/0.800/50x25mm) C:XF
HP 6813.
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" bronz emlékérem, nemzetiszín szalaggal (50x25mm) T:XF / Hungary 1914. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI" bronze commemorative medallion with national colors ribbon. Sign.: Richard Zutt (50x25mm) C:XF
HP 6813.
Zutt Richárd (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (17,71g/0.800/44x27mm) + "Hadsegélyező 1914" bronz emlékérem (44x27mm) T:AU
Hungary 1914. "Military Aid 1914" hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (17,71g/0.800/44x27mm) + "Military Aid 1914" bronze commemorative medallion. Sign.: Richard Zutt (44x27mm) C:AU
HP 6814., 6815
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től