Militária

Tételek száma: 39

1922. Vitézi Jelvény zománcozott bronz jelvény, szokásostól eltérő hátlapi pánttal, rajta BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (58x39mm) T:AU,XF apró zománchiba Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled bronze badge, with an unusual band on the back, with BOCZÁN GY. BUDAPEST makers mark (58x39mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.
30701.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz jelvény, szokásostól eltérő hátlapi pánttal, rajta "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x39mm) T:AU,XF apró zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled bronze badge, with an unusual band on the back, with "BOCZÁN GY. BUDAPEST" maker's mark (58x39mm) C:AU,XF small enamel error NMK 334.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1923. I. Osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service, 1st Class gilt bronze decoration with ribbon C:AU,XF  NMK 346.
30702.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
1929. Magyar Háborús Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF ph. / Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal silver plated bronze decoration with original ribbon, with BRONZ hallmark on edge C:XF edge error NMK 419.
30703.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF ph. / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated bronze decoration with original ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:XF edge error NMK 419.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, peremen BRONZ fémjel T:AU Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated war metal decoration with ribbon, with BRONZ hallmark on edge C:AU  NMK 418.
30704.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjel T:AU Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge C:AU NMK 418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya) vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. MOVERO? (Hungarian National Defence Association) sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error
30705.

~1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott bronz jelvény (39x34mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled bronze badge (39x34mm) C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
~1930-1941. 24db-os irredenta jelvény, felvarró tétel, közte festett és zománcozott darabok, közte Felvidékért festett bronz jelvény (5xklf) (24x21mm) + Mindent vissza zománcozott bronz jelvény (19x15mm) + Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott bronz jelvénye és gomblyukjelvénye, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. gyártói jelzéssel (2xklf) (27x22mm) + 1941. Délvidék visszatér 1941 zománcozott gomblyukjelvény tű nélkül (21x21mm) T:XF-VF /  Hungary ~1930-1941. 24pcs of irredentist badges, with painted and enamelled pcs, with Felvidékért enamelled bronze badge (5xdiff) (24x21mm) + Mindent vissza enamelled bronze badge (19x15mm) + Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország enamelled bronze badge with the image of the Kingdom of Hungary, with JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. makers mark (2xdiff) (27x22mm) + 1941. Délvidék visszatért 1941 enamelled commemorative button badge for the return of southern Hungary, without pin (21x21mm) T:XF-VF
30706.

~1930-1941. 24db-os irredenta jelvény, felvarró tétel, közte festett és zománcozott darabok, közte "Felvidékért" festett bronz jelvény (5xklf) (24x21mm) + "Mindent vissza" zománcozott bronz jelvény (19x15mm) + "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott bronz jelvénye és gomblyukjelvénye, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel (2xklf) (27x22mm) + 1941. "Délvidék visszatér 1941" zománcozott gomblyukjelvény tű nélkül (21x21mm) T:XF-VF / Hungary ~1930-1941. 24pcs of irredentist badges, with painted and enamelled pcs, with "Felvidékért" enamelled bronze badge (5xdiff) (24x21mm) + "Mindent vissza" enamelled bronze badge (19x15mm) + "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" enamelled bronze badge with the image of the Kingdom of Hungary, with "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." makers mark (2xdiff) (27x22mm) + 1941. "Délvidék visszatért 1941" enamelled commemorative button badge for the return of southern Hungary, without pin (21x21mm) T:XF-VF

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1935. A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje jelzetlen zománcozott, aranyozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti tokban (29,61g) T:1- / Hungary 1935. Hungarian Order of Merit, Officers Cross enamelled, gilt decoration without hallmark, with vertical pin, in original case (29,61g) C:AU NMK 377.
30707.

1935. "A Magyar Érdemrend Tisztikeresztje" jelzetlen zománcozott, aranyozott kitüntetés függőleges tűvel, eredeti tokban (29,61g) T:1- / Hungary 1935. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross" enamelled, gilt decoration without hallmark, with vertical pin, in original case (29,61g) C:AU NMK 377.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, három fémjeles! Eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU / Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal Ag decoration hallmarked on edge with three hallmarks! On original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.
30708.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF ph, kis patina /  Hungary 1939. Bronze Medal for Bravery bronze decoration with ribbon C:XF edge error, small patina NMK 439.
30709.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF ph, kis patina / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with ribbon C:XF edge error, small patina NMK 439.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis korrózió German Empire 1914. Iron Cross 2nd Class decoration on ribbon C:AU,XF small corrosion
30710.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon T:AU,XF kis korrózió German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon C:AU,XF small corrosion

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalagon T:XF German Empire 1914. Iron Cross 2nd Class decoration on ribbon C:XF
30711.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalagon T:XF German Empire 1914. "Iron Cross 2nd Class" decoration on ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Harmadik. Birodalom 1939. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, eredeti szalagon, karikán 60 gyártói jelzéssel (Katz & Deyhle) T:XF / German Third Reich 1939. Iron Cross II. Class decoration with 60 makers mark (Katz & Deyhle), on original ribbon C:XF
30712.

Német Harmadik. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, eredeti szalagon, karikán "60" gyártói jelzéssel (Katz & Deyhle) T:XF / German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration with "60" maker's mark (Katz & Deyhle), on original ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft