1909. "Farbaky István az Egyesület alelnöke / Az Orsz. Bányászati- és Kohászati Egyesület Körmöczbányán tartott közgyűlésének emlékére 1909. Sept 19" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF / Hungary 1909. "István Farbaky vice-president of the Association / General Assembly of the National Mining and Metallurgy Association at Kremnitz on 19th September 1909" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF
~1930-1940. "Selmecbányai Akadémia, pénzverés jutalomérem" permen három jelzéssel jelzett Ag emlékérem, utánveret. "MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) T:XF / Hungary ~1930-1940. "Award Medallion for Coinage" of the Academia Montanistica in today's Banská Štiavnica. Hallmarked Ag commemorative medallion with three hallmarks on edge, restrike. MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) C:XF
~1930-1940. "A vitorlázórepülés terén kifejtett 'Jómunkáért' a Diósgyőr Vasgyári 750. Nagy Lajos Kir. Cserkész Cs." egyoldalas bronz plakett (79x106mm) T:XF apró patina / Hungary ~1930-1940. "A vitorlázórepülés terén kifejtett 'Jómunkáért' a Diósgyőr Vasgyári 750. Nagy Lajos Kir. Cserkész Cs. (For the good work on the glider flying - The Louis the Great - No. 750 Boy Scouts Group, Diósgyőr Ironworks)" one-sided cast bronze plaque (79x106mm) C:XF tiny patina
2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / Szervusztok fiúk - Réthy László (1851-1914)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem "SZG" gyártói jelzéssel (21,53g/0.999/26x26mm) T:UNC (eredetileg PP) fo. / Hungary "111th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society / Hello guys - László Réthy (1851-1914)" two-sided, marked Ag commemorative medallion with "SZG" maker's mark (21,53g/0.999/26x26mm) C:UNC (originally PP) spotted
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től