Nyomtatványok

Tételek száma: 32

1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume DEgypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval
12397.

1938 Liste de MM. les membres du Corps diplomatique. France. Minist?re des affaires étrang?res. Royaume D'Egypte. Le Caire, 1938 Boulac 14p.. kiadói papírborítóval

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939 Karlsbadi prospektus fürdővendégek számára térképpel
12398.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1942 Léva országzászló avatási ünnepségre szóló meghívó képpel 4 p
12399.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944 Az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának pártoló tagság megújítási iránti kérelem Irredenta 15x30 cm
12400.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1956 Sopron, Munkástestvérek! Polgártársak! A magyar nép küzdelmét az egész nemzet szabadságharcának jelentjük ki!, forradalmi plakát, 1956. nov. 16., hajtva, 59x42 cm
12401.

1956 Sopron, "Munkástestvérek! Polgártársak! A magyar nép küzdelmét az egész nemzet szabadságharcának jelentjük ki!", forradalmi plakát, 1956. nov. 16., hajtva, 59x42 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1957 A Time magazin januári száma, címlapon az 1956-os év emberével, a Magyar szabadságharcossal. Kanadai kiadás. Kissé sérült papírborítóval / 1957 Time magazine with the man of the year, the Hungarian freedom fighter.
12402.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13
Hunnia Film 1938-39. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1938/39. üzleti év legjobb magyar és külföldi filmjeiről, a Mester-Film produkciójában. Benne: Nyírő József: Uz Bence (főszerepben: Jávor Pál); Jókai Mór: Szegény gazdagok (rendező: Csepreghy Jenő); stb. Bp., Biro Miklós-ny., 6 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötésben, nemzetiszínű zsinórral fűzve, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
12403.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hunnia Filmgyár R.T. 1939-40. A Hunnia Filmgyár R.T. képes ismertető kiadványa az 1939-40. évadban megjelenő filmjeiről. Benne: A Hunnia filmek művészgárdája (Tolnay Klári, Jávor Pál, Bordy Bella, stb.); Amanda két élete (főszerepben: Fred Astaire); Álomkapu (Katharine Hepburn, Adolf Menjou); A nőnek mindig sikerül (Tolnay Klári, Turay Ida, Szeleczky Zita); stb. Bp., Athenaeum-ny., 16 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötésben, spirálfűzött, némileg viseltes borítóval, belül a lapok jó állapotban.
12404.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft