Nyomtatványok

Tételek száma: 32

cca 1920-1930 Deutschland, Berghotel Schneefernerhaus és Bayerische Zugspitzbahn prospekus
12385.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1922 Grand Hotel Hungária Budapest szilveszteri menükártya, zsinórfűzött papírborítóval
12386.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1923 Views of the tomb of King Tut-Ankh-Amen at Thebes discovered by Mr. Howard Carter on behalf of Lord Carnavon from the sketches of Hamza Abdalla Carr. Litho. Typo Dawawin 44, Dawawin Street, Cairo by Saleh Lutfi. 32p. Kissé sérült papírkötésben, / Sloghtly damaged paper binding
12387.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
12388.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1926 Meghívó Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége Hajnik Károly-emléünepélyére
12389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
1926 Szállodások Nemzetközi Egyesületének 51-ik közgyülése alkalmával a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete által az Erzsébet királyné luxushajón 1926. szeptember 29.-én rendezett fölöstök (reggeli) illusztrált borítójú menükártyája magyar és francia nyelven, zsinórfűzött papírborítóval jó állapotban
12390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1927 Bp., Hartl Pál Aranyverő Érclemezverdéje fejléces számla
12391.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítókon apró szakadásokkal,. Általában a papírborító hiányzik.
12392.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1936 Bp. IV. Kígyó utca, Söröző az Apostolokhoz (Förster Miklós) menülap, rajta kiemelve az irredenta különterem
12393.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1936 Az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának tagdíjfizetési felhívás Irredenta 24x16 cm
12394.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1938 A M. kir. IV: Károly volt 1. honvéd ezred hősi emlékmű avatására szóló meghívó a Magya Asszonyok Nemzeti Szövetségének elnökségének 4p.
12395.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1938 Hotel Ritz Dunapalota Budapest szilveszteri menükártya, nemzetiszín szalagos papírborítóval
12396.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft