Oldalszék. cca 18. sz. vége - 19. sz. eleje, magyar, faragott diófa(?). Kagylómintás támlalezárással, kabriol lábakkal, tömött ülőrésze és támlarésze restaurált. Kopással, kis sérüléssel, 92x46x43 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
Nagyméretű gyöngyház berakásos japán sakktábla, hátoldalán ostáblával. Teljes figura- és korongkészlettel. Japán, cca 20. sz. első fele, ebonizált fa, a játékterek díszített gyöngyház berakások, illetve a tábla mindkét oldalán rendkívül gazdag gyöngyház berakásokkal díszített, réz szerelékkel. Kis kopásokkal, egyik félgömb lába sérült, illetve a figura- és korongkészlet darabjai közt sérüléssel. 64x57 cm
Színházi látcső. Festett rokokó jelenettel. Calderoni és társa. Jelzett, hozzá bőr tokkal XIX. sz .vége. /
Theater spectacle. Painted with a Rococo scene. Calderoni et al. Marked, with leather case
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig
Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től