Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 30

11348.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
  Kosárba
  Eltávolítás
Oldalszék. cca 18. sz. vége - 19. sz. eleje, magyar, faragott diófa(?). Kagylómintás támlalezárással, kabriol lábakkal, tömött ülőrésze és támlarésze restaurált. Kopással, kis sérüléssel, 92x46x43 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11349.

Megvehető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
  Kosárba
  Eltávolítás
Nagyméretű gyöngyház berakásos japán sakktábla, hátoldalán ostáblával. Teljes figura- és korongkészlettel. Japán, cca 20. sz. első fele, ebonizált fa, a játékterek díszített gyöngyház berakások, illetve a tábla mindkét oldalán rendkívül gazdag gyöngyház berakásokkal díszített, réz szerelékkel. Kis kopásokkal, egyik félgömb lába sérült, illetve a figura- és korongkészlet darabjai közt sérüléssel. 64x57 cm
11350.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Eladási ár:
110 000 Ft
11351.

Megvehető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
  Kosárba
  Eltávolítás
11352.

Megvehető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
  Kosárba
  Eltávolítás
11353.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
  Kosárba
  Eltávolítás
Bronz hangtál. Tibet vagy Nepál, cca 1900, kis kopással, d: 12,5 cm
11354.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Eladási ár:
55 000 Ft
Ülő láma. Tibet, 19. sz vége, rézlemez, lezárt, pótolt, hiányos, kopással, m: 18 cm
11355.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
19
Eladási ár:
260 000 Ft
Lőrincz Vitus (1933): Madonna.. Tűzzománc. Jelzett. 14x16 cm. Fa keretben
11357.

Megvehető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
  Kosárba
  Eltávolítás
Sztereokép néző. Nagyítós, faragott fa, többféle állítási lehetőséggel, Hordozható, összecsukható 23x14x7 cm
11358.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Eladási ár:
24 000 Ft
Színházi látcső. Festett rokokó jelenettel. Calderoni és társa. Jelzett, hozzá bőr tokkal XIX. sz .vége. /  Theater spectacle. Painted with a Rococo scene. Calderoni et al. Marked, with leather case
11360.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13
Eladási ár:
44 000 Ft
Ditmar Brünner A.G. orientalista asztali petróleumlámpa. Festett fém, bronz, sárkány figurális fogókkal. Kopással, m: 75 cm
11361.

Megvehető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

42. Nagyaukció:
Megtekintés: április 22-től május 2-ig

Május 6-án hétfőn irodánk zárva tart!
Fizetési határidő: május 16.
Elszámolás: május 21-től

  Események