Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 30

11362.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Oroszlánfejes sétapálca. Faragott csont részekből összeállított fejjel, ebonizált fa, bronz gyűrűvel. Kopással, h: 102 cm
11363.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm
11364.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Johann Maresch neoreneszánsz bronzírozott kerámia váza. Bécs, 1880 körül, korának megfelelő kis lepattanásokkal, jelzett. Növényi ornamentikával és állatfigurákkal, illetve plasztikus maszkokkal díszített, két fogója két saját farkába harapó hal alak. M: 48,5 cm
11365.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
11367.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
cca 1923 AEG Mignon tipusú mutatópálcás írógép magyar betűkkel. Az írógép-történelem rendkívül érdekes darabja, igazi ritkaság! Az írógép működőképes, jó állapotban van, eredeti jelzett fa dobozzal.
11368.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Angyal. cca XVIII. sz. közepe - második fele, magyar, faragott fa, blondel massza. Kopott, 38x15 cm
11370.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm
11371.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm
11372.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm
11373.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games
11374.

1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt" feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat Ansichten Tarok kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm
11375.

Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat "Ansichten Tarok" kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft