Órák

Tételek száma: 6

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm  A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. Its not just a timekeeping device; its a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.
10482.

Patek Philippe zsebóra, XX. sz. eleje. Másodpercmutatós, szép számlappal, fém tokkal. Működő, jó állapotban, szerkezetszám 149692 d: 50 mm A Patek Philippe órák a művészet és a mérnöki precizitás keverékét képviselik. Ez nem csak egy időmérő eszköz; a luxus és a kézműves órakészítés szimbóluma, amely kiállta az idő próbáját. / Patek Philippe pocket watch with metal case, in working, good condition. This Patek Philippe pocket watch represents a blend of horological artistry and engineering precision. It's not just a timekeeping device; it's a symbol of luxury and craftsmanship that has stood the test of time.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
9
IWC 18K arany kézi felhúzós férfi karóra. Jelzett, hibátlan számlappal, eredeti, jelzett tokkal, jelzett szerkezettel. 35 mm, br 34 g
10483.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap működő, állapotban fém tokkal. Sorozatszám 34285 d:50mm / Glashütte pocket watch in metal casem works well.
10484.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10485.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
10486.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
10488.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft