Tétel

Katalógusszám:

10488.
41. Lezárult nagyaukció
Órák

Kikiáltási ár:

280 000 Ft
756,76 EUR, 823,53 USD

Leírás:

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras