https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 23

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
19000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 567,57
EUR
,
2 794,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag
19001.

Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag

 
Eladva
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
2
Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds
19002.

Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g
19003.

14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
EUR
,
529,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g
19004.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm
19005.

2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g
19006.

3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
EUR
,
764,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm
19007.

Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
EUR
,
764,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
19008.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
EUR
,
647,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum
19009.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19010.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
19011.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
EUR
,
382,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz