Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 23

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett gyűrű ónixszal, jelzett (Wladis), méret: 57, bruttó: 33,5 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 67. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19012.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Gróf csíkszentkirályi és krasznahorkai Andrássy Mihály címeres ezüst cigaretta tárcája, belül az 1933-as Gödöllői Jamboree emlék véséssel, melynek Andrássy egyik fő szervezője volt. Jelzett 65 g 5,5x8 cm / 1933 Gödöllö Scout Jamboree main organiser count Mihaly Andrassy silver cigarette box.
19013.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm
19014.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Ezüst (Ag) talpas Zsolnay sütemény kínáló. Jelzett, hibátlan. Nettó 350 g. Tálak kézzel festettek, hibátlanok d: 31 cm, 25 cm
19015.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Ezüst (Ag) art deco gyümölcsös tál jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes LTM 391 g 35x23 cm
19016.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ezüst (Ag) art deco tálca gömb lábakkal. jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 424 g 25x25 cm
19017.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Dianás jelzéssel, PD mesterjeggyel XIX. sz. vége 400 g, m: 24 cm
19018.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
18
Ezüst (Ag) keresztelő emlékmedál, filigrán keretben, keresztelő jelenettel, napkorongot szimbolizáló aranyozással díszítve. Hátoldalán felirattal:Zittritsch Dőmének Ipáth Dőme Maj 11 kén 1845 13 latos magyar fémjel (1845) br 49 g 11x12 cm Eredeti, sérült aranyozott bőr dobozban / Silver Christening medal. 1845 filigran in original damaged case gr 49 g
19019.

Ezüst (Ag) keresztelő emlékmedál, filigrán keretben, keresztelő jelenettel, napkorongot szimbolizáló aranyozással díszítve. Hátoldalán felirattal:"Zittritsch Dőmének Ipáth Dőme Maj 11 kén 1845" 13 latos magyar fémjel (1845) br 49 g 11x12 cm Eredeti, sérült aranyozott bőr dobozban / Silver Christening medal. 1845 filigran in original damaged case gr 49 g

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
21
Ezüst(Ag) Jermakov Katalin (1969-) által tervezett szögletes gyűrű ében berakással, jelzett, méret: 48, bruttó: 23,3 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 236. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19020.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár, jelzett (Wladis), h: 4 cm, nettó: 10,7 g
19021.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Ezüst(Ag) Jermakov Katalin (1969-) által tervezett nyaklánc ében berakással, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 30,2 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 236. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19022.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft