Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 192... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~16397/Zsolnay-Anonymus-Eozin-mazas-porcelanfajansz-Jelzett-Hibatlan-1920-30-korul-23x15x21-cm~II2863611
2863611
11043
40
380000
Kikiáltási ár:
380 000 Ft 1 027,03 EUR , 1 117,65 USD
Leírás: Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
: karap_norbert