Porcelán

Tételek száma: 39

11034.

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 432,43
2 647,06
11035.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
1 617,65
Zsolnay millenniumi díszváza. Korongozott és kézzel alakított fehércserép. Savmaratott felületén többrétegű, színes eozinmázakkal aprólékosan megfestett, ismétlődő virágmotívumok, ún. millenniumi dekor. Alján masszába nyomott kivehetetlen formaszámok, valamint eozinnal festett kettős körben pecsétszerű, festett márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1895-96. Hibátlan. d: 14 cm
11036.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
42
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 34,5 cm
11037.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs. Hibátlan. m: 29,5 cm
11038.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Zsolnay: Anya gyermekével. Kézzel festett porcelán, jelzett, Terv: Sinkó András. Talapzatán kér hajszálrepedés. m: 36 cm
11039.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
18
Pávaszemes kis kaspó, Zsolnay-gyár, 1910-13 körül, pávaszemes labrador eozin máz, felületi kopás, Jelezett: relief szerű Zsolnay Pécs öttornyos körpecséttel, Formaszám: 4155. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 8,5 cm
11040.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11041.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
11042.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Zsolnay: Anonymus. Eozin mázas porcelánfajansz. Jelzett. Hibátlan, 1920-30 körül. 23x15x21 cm
11043.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Zsolnay eozin mázas váza pár. Kopjás váza Formaterv Török János. Jelzett hibátlan. m: 34 cm
11044.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
11045.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft