Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 73

1836. Pesti Gyep (lóversenypálya) aranyozott bronz emlékérem füllel, trikolor szalaggal (41mm) T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott, karc, viseltes szalag /  Hungary 1836. Pesti Gyep (Lawn of Pest) gilt bronze commemorative medallion with ear on a tricolor ribbon (41mm) C:VF the gilding is almost completely worn off, scratch, worn ribbon
30161.

1836. "Pesti Gyep (lóversenypálya)" aranyozott bronz emlékérem füllel, trikolor szalaggal (41mm) T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott, karc, viseltes szalag / Hungary 1836. "Pesti Gyep (Lawn of Pest) gilt bronze commemorative medallion with ear on a tricolor ribbon (41mm) C:VF the gilding is almost completely worn off, scratch, worn ribbon

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1894. A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30. jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894. unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina
30162.

1894. "A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30." jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. "Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894." unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Exner Károly (1850-1919) 1900. Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj bronz díjérem (35mm) T:XF fülnyom /  Hungary 1900. Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj (Balaton Swimming Association / Swimming competition 2nd place) bronze award medal. Sign.: Károly Exner (35mm) C:XF ear mark
30163.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj" bronz díjérem (35mm) T:XF fülnyom / Hungary 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj (Balaton Swimming Association / Swimming competition 2nd place)" bronze award medal. Sign.: Károly Exner (35mm) C:XF ear mark

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ernszt Kálmán 1900. Budapesti Atletikai Klub bronz díjérem füllel, hátoldalán S.G.A. gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina, kis ph /  Hungary 1900. Athletic Club of Budapest bronze award medal with ear, and with S.G.A. makers mark on the back. Sign.: Kálmán Ernszt (30mm) C:XF patina, small edge error
30164.

Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atletikai Klub" bronz díjérem füllel, hátoldalán "S.G.A." gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina, kis ph / Hungary 1900. "Athletic Club of Budapest" bronze award medal with ear, and with "S.G.A." maker's mark on the back. Sign.: Kálmán Ernszt (30mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1900-1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj jelzett Ag díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel (26,99g/0.750/40mm) T:XF ph /  Hungary ~1900-1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj hallmarked Ag award medal with SGA makers mark (26,99g/0.750/40mm) C:XF edge error
30165.

~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (26,99g/0.750/40mm) T:XF ph / Hungary ~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" hallmarked Ag award medal with "SGA" maker's mark (26,99g/0.750/40mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1900. Labdarúgás jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina / Hungary ~1900. Football Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina
30166.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
30167.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. VII. Honvédségi vívótorna 1906 - Budapest peremen jelzett Ag emlékérem (28,01g/43mm) T:XF karc, lapka hiba /  Austro-Hungarian Monarchy 1906. VII. Armee Fechtturnier 1906 - Budapest (7th Army Fencing Tournament) hallmarked on the edge Ag commemorative medallion (28,01g/43mm) C:XF scratch, material error
30168.

Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "VII. Honvédségi vívótorna 1906 - Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (28,01g/43mm) T:XF karc, lapka hiba / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "VII. Armee Fechtturnier 1906 - Budapest (7th Army Fencing Tournament)" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion (28,01g/43mm) C:XF scratch, material error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG E. BPEST gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion, with LUDVIG E. BPEST makers mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina
30169.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség jelzett Ag emlékérem (27,77g/0.800/41mm) T:AU /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (27,77g/0.800/41mm) C:AU
30170.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" jelzett Ag emlékérem (27,77g/0.800/41mm) T:AU / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (27,77g/0.800/41mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség bronz emlékérem (41mm) T:AU small patina /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina
30171.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem (41mm) T:AU small patina / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG E. BPEST gyártói jelzéssel (33mm) T:AU kis ph /  Hungary 1907. M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion, with LUDVIG E. BPEST makers mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (33mm) C:AU small edge error
30172.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (33mm) T:AU kis ph / Hungary 1907. "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (33mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft