Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 73

~1910. Balaton Úszók Egyesülete 1900 jelzetlen Ag emlékérem LE gyártói jelzéssel (10,79g/29mm) T:AU / Hungary ~1910. Balaton Úszók Egyesülete 1900 Ag commemorative medallion without hallmark and LE makers mark (10,79g/29mm) C:AU
30173.

~1910. "Balaton Úszók Egyesülete 1900" jelzetlen Ag emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (10,79g/29mm) T:AU / Hungary ~1910. "Balaton Úszók Egyesülete 1900" Ag commemorative medallion without hallmark and "LE" maker's mark (10,79g/29mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
~1910-1918. A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj jelzetlen Ag díjérem füllel, DERRA gyártói jelzéssel (18,12g/~35x33mm) T:XF karc /  Hungary ~1910-1918. A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj unmarked Ag award medal with ear, with DERRA makers mark (18,12g/~35x33mm) T:XF scratch
30174.

~1910-1918. "A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj" jelzetlen Ag díjérem füllel, "DERRA" gyártói jelzéssel (18,12g/~35x33mm) T:XF karc / Hungary ~1910-1918. "A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj" unmarked Ag award medal with ear, with "DERRA" maker's mark (18,12g/~35x33mm) T:XF scratch

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 ezüstözött bronz díjérem (48mm) T:AU /  Hungary 1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 silver plated bronze award medal (48mm) C:AU
30175.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" ezüstözött bronz díjérem (48mm) T:AU / Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" silver plated bronze award medal (48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz emlékérem (36mm) T:XF ph, kis ü. /  Hungary 1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége (Association of Financial institution Sports) bronze commemorative medallion (36mm) C:XF edge error, small ding
30176.

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz emlékérem (36mm) T:XF ph, kis ü. / Hungary 1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége (Association of Financial institution Sports)" bronze commemorative medallion (36mm) C:XF edge error, small ding

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 aranyozott fém díjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás /  Hungary 1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt
30177.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" aranyozott fém díjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 jelzett Ag sport emlékérem (20,35g/0.800/37mm) T:AU /  Hungary ~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club) hallmarked Ag commemorative medallion (20,35g/0.800/37mm) T:AU
30178.

~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag sport emlékérem (20,35g/0.800/37mm) T:AU / Hungary ~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club)" hallmarked Ag commemorative medallion (20,35g/0.800/37mm) T:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1926. KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC) II. osztályú club érme kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU / Hungary 1926. KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC - Cluj University AC) IInd class club medal two-sided, silvered bronze medallion with ear (30mm) C:AU
30179.

1926. "KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC) II. osztályú club érme" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU / Hungary 1926. "KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC - Cluj University AC) IInd class club medal " two-sided, silvered bronze medallion with ear (30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1927. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 bronz sport díjérem, hátoldalán 1927. VII. 2-3 gravírozással (37mm) T:AU patina /  Hungary 1927. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club) bronze award medal, with 1927. VII. 2-3 engrave on the back (37mm) T:AU patina
30180.

1927. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" bronz sport díjérem, hátoldalán "1927. VII. 2-3" gravírozással (37mm) T:AU patina / Hungary 1927. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club)" bronze award medal, with "1927. VII. 2-3" engrave on the back (37mm) T:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Nagy Regatta 1927.VI.11-12. jelzett Ag sport díjérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (21,20g/0.800/38mm) T:XF patina, karc / Hungary 1927. The Big Regatta 1927.VI.11-12. Ag sport award medal with an ear, hallmark and S.G.A. makers mark, engraved on reverse. Sign.: Lajos Berán (21,20g/0.800/38mm) C:XF patina, scratch
30181.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
~1930. Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja jelzetlen Ag kerékpáros díjérem fém rátéttel, HAWEL BP gyártói jelzéssel (br:16g/~40x32mm) T:XF,VF patina, karc, letört fül /  Hungary ~1930. Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja unmarked Ag bicycle medallion with metal overlay and HAWEL BP makers mark (br:16g/~40x32mm) C:XF,VF patina, scratch, missing ear
30182.

~1930. "Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja" jelzetlen Ag kerékpáros díjérem fém rátéttel, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (br:16g/~40x32mm) T:XF,VF patina, karc, letört fül / Hungary ~1930. "Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja" unmarked Ag bicycle medallion with metal overlay and "HAWEL BP" maker's mark (br:16g/~40x32mm) C:XF,VF patina, scratch, missing ear

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930. Újpesti Torna Egyesület 1885 kétoldalas bronz sport emlékérem Ludvig / Ludvig Bpest jelzéssel (35mm) + Újpesti Torna Egyesület 1885 kétoldalas bronz medál füllel Ludvig / Ludvig Bpest jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. Újpest Gymnastics Association two-sided bronze sport commemorative medallion with Ludvig / Ludvig Bpest makers mark (35mm) + Újpest Gymnastics Association two-sided bronze sport medallion with ear and Ludvig / Ludvig Bpest makers mark (30,5mm)C:AU patina
30183.

~1930. "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz sport emlékérem "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (35mm) + "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz medál füllel "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport commemorative medallion with "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (35mm) + "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport medallion with ear and "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (30,5mm)C:AU patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán VASAS gravírozással (9,61g/0.800/29mm) T:AU patina /  Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear  and VASAS engraving on the back (9,61g/0.800/29mm) C:AU patina
30184.

~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán "VASAS" gravírozással (9,61g/0.800/29mm) T:AU patina / Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear and "VASAS" engraving on the back (9,61g/0.800/29mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft