10146.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
70 000 Ft
Tóvári Tóth István (1909-2004): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és ajándékozási sorokkal, 70x50 cm, üvegezett fakeretben. / self portrait, oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed