10147.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
150 000 Ft
Gráber Margit (1896-1993): Önarckép ecsetekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. 60,5×51 cm. Fakeretben / Self portrait. Oil on canvas, mounted on board, signed lower right, framed