Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 99

Czóbel Béla (1883-1976): Das Kapital. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm / chalk on paper, signed, framed
10012.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
10013.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Ilosvai Varga István (1895-1978): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Fakeretben. 52,5x60,5 cm / oil on canvas, signed, framed
10014.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
10015.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Schossberger Klára (1893-?): Csendélet. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 68x46 cm. / Oil on board, signed lower right. Framed.
10016.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
Scheiber Hugó (1873-1950): Napsütötte udvar. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 25x33 cm / oil on board, signed, framed
10017.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Olvasó, 1930-as/40-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 40×49,5 cm / Pastell on paper, signed lower left, framed.
10018.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm
10019.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Harsányi Kálmán író portréja. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 25x20 cm / etching on paper, signed, framed
10020.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Szőnyi István (1894-1960): Piaci jelenet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm / watercolour on paper, signed, framed
10021.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Szerelem. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, keretben, 18x13 cm
10022.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Schönberger Armand (1885-1974): Levelet író lány. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kissé sérült. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 57X45,5 cm. / ink on paper, signed, very slightly damaged, framed
10023.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft