Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 99

10024.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm / oil on board, signed, framed
10025.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Szabó Vladimir (1905-1991): Kalapos arcképe, 1939. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 47,5×31 cm / pastell on paper, signed, framed
10026.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Kádár Béla (1877-1956): A szabadság pillanata. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 16,5x11,5 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 16,5x11,5 cm.
10027.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Scheiber Hugó (1873-1950): Vakember. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent: Scheiber H. Proveniencia: Korábban Hollán Henrik (1882-1971) belgyógyász, kórháztörténész gyűjteményében. Üvegezett fakeretben. 51,5×29 cm. / mixed technique on paper, signed, framed.
10028.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Kádár Béla (1877-1956): Geometrikus kompozíció. Lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 22x15 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed, 22x15 cm
10029.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín- és formavariációk. Akvarell, tus, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 22x47 cm / watercolour and ink on paper, signed, framed
10030.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Ferenczy Béni (1890-1967): Acteon. Akvarell, selyem. Jelezve balra fent és jobbra fent: FB. Üvegezett fakeretben. 78x78 cm / watercolour on silk, signed, framed
10031.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Jean-Georges Simon / Simon János György (1894-1968): Au tour dun Beg De Gaz. I Dessins á la pointe sur verre. Pari, 1925. Algárfia, papír, jelzett, dedikált mappában. 9 db Rajzok mérete kb 9x13 cm Mappa kissé sérült
10032.

Jean-Georges Simon / Simon János György (1894-1968): Au tour d'un Beg De Gaz. I Dessins á la pointe sur verre. Pari, 1925. Algárfia, papír, jelzett, dedikált mappában. 9 db Rajzok mérete kb 9x13 cm Mappa kissé sérült

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Klie Zoltán (1897-1992): Pécs, Ürögi rét 1921. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5x28,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
10033.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
29
Gábor Jenő (1893-1968): Férfiakt kontraposztban. Szén, papír. Jelzett. Hátoldalán a pécsi Antikart Galéria raglapján feliratozott. Üvegezett fakeretben. / Carcoal on paper, signed, framed
10034.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Holló László (1887-1976): Olvasó női akt, 1930. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x19 cm / Charcoal on paper, signed, framed
10035.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft