Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 99

cca 1930 Pál György (1906-1986): Szűcs és Márkus Divatértesítője. Budapest, IV.,Petőfi Sándor-ucca 18. Címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel, kis folttal, a hátoldalán törésnyommal, 24,5x18 cm
10048.

cca 1930 Pál György (1906-1986): "Szűcs és Márkus Divatértesítője. Budapest, IV.,Petőfi Sándor-ucca 18." Címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel, kis folttal, a hátoldalán törésnyommal, 24,5x18 cm

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Hallo, csak Modiano-t használok (reklámterv). Tus, ceruza, papír. Jelezve jobbra fent kissé töredékesen. Néhány apró folttal. Sérült, jobb felső részében kissé hiányos. Üvegezett fakeretben, 30×20 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, damaged, framed.
10049.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Győri Textil Művek, grafika terv, 1930 körül. Tus, papír, jelzett, rajta nyomdai előkészítési bejegyzésekkel, 12,5x23 cm, papír: 15,5x25,5 cm / ink on paper, signed
10050.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Róna Emy (1904-1988): Könyvborítóterv Selma Lagerlöf Csodálatos utazás c. munkájához (Nils Holgersson). Akvarell, tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, kissé hullámos, 26×19 cm. Megvalósult terv! / Book cover for the Hungarian edition of Selma Lagerlöfs The Wonderful Adventures of Nils (Holgersson). Watercolour on paper, with with the painters estate stamp on the reverse. Later printed!
10051.

Róna Emy (1904-1988): Könyvborítóterv Selma Lagerlöf Csodálatos utazás c. munkájához (Nils Holgersson). Akvarell, tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, kissé hullámos, 26×19 cm. Megvalósult terv! / Book cover for the Hungarian edition of Selma Lagerlöf's The Wonderful Adventures of Nils (Holgersson). Watercolour on paper, with with the painter's estate stamp on the reverse. Later printed!

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
13
Mühlbeck Károly (1869-1943): Puli, 1938. Akvarell, papír, foltokkal, jelzett. Dekoratív, üvegezett, 28x20cm / watercolour on paper, signed, slightly stained, framed
10052.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Rokokó jelenet, 1930, Párizs. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 40×27,5 cm / watercolour on paper, signed, framed.
10053.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1941 Róna Emy (1904-1988): Vázlatfüzet, kb. 200 oldalnyi színes fekete-fehér rajz, sok szöveggel, ami bemutatja munkamódszerét. Vegyes technika, papír, jó állapotban, 20×13,5 cm
10054.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Hermann Lipót (1884-1972): Dögei Imre (1896-1919), Kun Béla testőrének portréja. Ceruza, papír, jelzett, 19,5x10 cm
10055.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Nagy Sándor (1869-1950): Tanulmányrajzok. Diópác, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10056.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.
10057.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10058.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
10059.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft