Militária

Tételek száma: 149

1922. Magyar Ezüst Érdemérem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1922. Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII Ag decoration on ribbon, without hallmark, in original award case C:AU NMK 390.
30441.

1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, adományozói dísztokban T:1- / Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration on ribbon, without hallmark, in original award case C:AU NMK 390.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
15
1922. Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat) aranyozott, peremén jelzett bronz kitüntetés T:2 kicsit kopott aranyozás / Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment) gilt bronze decoration with hallmark on the edge C:XF little worn gilt NMK 413.
30442.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott, peremén jelzett bronz kitüntetés T:2 kicsit kopott aranyozás / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment)" gilt bronze decoration with hallmark on the edge C:XF little worn gilt NMK 413.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1923. II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class decoration with silver plated overlay on ribbon C:XF silvering worn NMK 350.
30443.

1923. "II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class" decoration with silver plated overlay on ribbon C:XF silvering worn NMK 350.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 kopott aranyozás, a kereszt egyik száránál kis anyaghiány / Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class gilt and silver plated bronze decoration on ribbon C:AU,XF worn gilt, a small lack of material at one of the crosss bar NMK.:355.
30444.

1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 kopott aranyozás, a kereszt egyik száránál kis anyaghiány / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration on ribbon C:AU,XF worn gilt, a small lack of material at one of the cross's bar NMK.:355.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1923. II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel részben ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- hátoldalán benyomódás / Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class partly silver-plated bronze decoration on ribbon C:AU dent on reverse NMK 356.
30445.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" részben ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- hátoldalán benyomódás / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" partly silver-plated bronze decoration on ribbon C:AU dent on reverse NMK 356.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1923. Legénységi Szolgálati Díszérem bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, mellszalagon T:1- patina /  Hungary 1923. Medal for Long Service for the Soldiers bronze decoration with silver plated overlay on ribbon C:AU patina NMK.:360.
30446.

1923. "Legénységi Szolgálati Díszérem" bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, mellszalagon T:1- patina / Hungary 1923. "Medal for Long Service for the Soldiers" bronze decoration with silver plated overlay on ribbon C:AU patina NMK.:360.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, peremen BRONZ fémjellel T:2 kis ph. Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated bronze decoration with ribbon, with BRONZ hallmark on the edge C:XF small egde error NMK 418.
30447.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 kis ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF small egde error NMK 418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (63x40mm) T:1-,2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with LUDVIG BUDAPEST makers mark (63x40mm) C:AU,XF slightly worn gold plating
30448.

~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (63x40mm) T:1-,2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with "LUDVIG BUDAPEST" maker's mark (63x40mm) C:AU,XF slightly worn gold plating

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11
~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (44x28mm) T:2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with LUDVIG makers mark (44x28mm) C:XF slightly worn gold plating
30449.

~1930. Ludovika Akadémia aranyozott bronz sportügyességi jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (44x28mm) T:2 kissé kopott aranyozás / Hungary ~1930. Gold plated bronze sports badge of the Ludovika Academy with "LUDVIG" maker's mark (44x28mm) C:XF slightly worn gold plating

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
~1930. Országos Frontharcos Szövetség zománcozott bronz gomblyukjelvény, fehér zománc, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (27x17mm) T:1- zománchiba / Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association enamelled bonze button badge, white enamel, with makers mark BERÁN N. BPEST (27x17mm) C:AU enamel error
30450.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvény, fehér zománc, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (27x17mm) T:1- zománchiba / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled bonze button badge, white enamel, with makers mark "BERÁN N. BPEST" (27x17mm) C:AU enamel error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1936. M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán gravírozással Balaton 1936. IX. 4-8. (50mm) T:2 patina /  Hungary 1936. Hungarian Royal Aviation Office - In memory one-sided bronze medallion with engraving on the back Balaton 1936. IX. 4-8. (50mm) C:XF patina
30452.

1936. "M. Kir. Légügyi Hivatal - Emlékül" egyoldalas bronz emlékérem hátoldalán gravírozással "Balaton 1936. IX. 4-8." (50mm) T:2 patina / Hungary 1936. "Hungarian Royal Aviation Office - In memory" one-sided bronze medallion with engraving on the back "Balaton 1936. IX. 4-8." (50mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1939. Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga zománcozott miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (19mm) T:1- / Hungary 1939. Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross enamelled buttonhole badge with BERÁN N BPEST makers mark on backside (19mm) C:AU
30453.

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (19mm) T:1- / Hungary 1939. "Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N BPEST" maker's mark on backside (19mm) C:AU

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft