1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya, negyedszeri adományozás" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:1-,2 / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:AU,XF
NMK 305.
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés mellszalagon, viseleti példány(?) T:2- oxidáció / Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" war metal decoration with ribbon C:VF corrosion
NMK: 310.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen, szalagsávval. Szign.: Kautsch T:1- ph. / Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge and service ribbon. Sign.: Kautsch C:AU
NMK.: 327.
1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés, nyeles ovális füllel, peremen "BRONZ MMA" beütéssel, modern mellszalagon T:2- / Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" contemporary (WWI) cast, gilt bronze decoration, with "BRONZ MMA" marks, with shaft ear on modern ribbon C:VF
NMK 296.var
1917-1934. 7db kitüntetés speciális, hagyományőrzői viselési formában (eredeti, de átalakított mellszalagokkal): 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés + Német 3. Birodalom 1934. "Frontharcos Becsületkereszt 1914-1918" bronz kitüntetés + Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott bronz kitüntetés + 1916. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" hadifém kitüntetés nem eredeti karikán T:1--2 / 1917-1934. 7pcs of decorations on special, keeper of tradition wearing type (with original, but modified ribbons): 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" silver plated bronze decoration + 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration + German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914/1918 for Combatants" bronze decoration + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt bronze medallion + Hungary 1916. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" war metal decoration on not original ring C:AU-XF
NMK 306., 310., 295., 250., 357.