Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 46

Antik gyermek kutya hintó. Kézzel készített. Fa, kovácsoltvas kerekekkel, viaszkosvászon napernyővel. Kiválóan működő. Korának megfelelő állapotban. / Antique Wooden Dog Cart / Carriage. Handmade. Wood, wrought iron wheels, waxed canvas parasol. Excellent functioning. In good condition for its age. 110x40x76 cm
11104.

Antik gyermek "kutya" hintó. Kézzel készített. Fa, kovácsoltvas kerekekkel, viaszkosvászon napernyővel. Kiválóan működő. Korának megfelelő állapotban. / Antique Wooden Dog Cart / Carriage. Handmade. Wood, wrought iron wheels, waxed canvas parasol. Excellent functioning. In good condition for its age. 110x40x76 cm

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 243,24
1 352,94
Japán szecessziós, nagyméretű füstölő. Öntött, patinázott bronz. Bambusz és madaras motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül. m: 48 cm
11105.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 243,24
1 352,94
Jelzés nélkül: Ganésa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő sérülésekkel, m: 63 cm
11106.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Johan Hugó (1891-1956): Hölgy tájban. Színes ólomüveg, jelezve jobbra lent: Johann Hugo. Korának megfelelő állapotban, apró kopásnyomokkal. 51x39cm.
11107.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
14
11108.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Lapis Lazuli, kézzel faragott kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm, d: 9 cm (gyűjtői ritkaság)
11109.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Szekeres Erzsébet (1938-): Életfa. Fali szőttes, jelzett, szép állapotban, 13x82 cm
11110.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Szecessziós, gyíkos asztali lámpa. Eozin mázas Zsolnay? burákkal. Jelzés nélkül. Egyik burán belül apró mázrepedéssel, bronz testtel, fa és műkő alappal. 49x33 cm / Art nouveau lamp with eosin porcelain lampshade and bronz body. Small glaze crack on one of the shades. 49 cm
11111.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
30
Japán dobozka. Kézzel faragott csont. Majom (makákó) motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzés nélkül, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm
11112.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Óriás barokk tükör puttókkal, aranyozott gipsz rátétes. Sérülésekkel. 114x145 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, nem postázzuk.
11113.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
26
Christofle Párizsi ezüstözött evőkészlet, vegyesen 128 db, jelzettek, nagyrészt original csomagolásban, légmentes fóliában és kartondobozokban.
11114.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
Figurális gyertyatartó pár, öntött patinázott bronz, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, egyik cseppfogó hiányzik. m: 49 cm
11115.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
37

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft