Műtárgy, antikvitás Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2720026
11116
39
50000
Art, antiquities
1898 Eduard Mahner: Ferenc József uralkodásának 50. jubileumára készült ón kupa, aranyozott kissé deformált talppal 25 cm / Emperor Franz Joseph I. 50th anniversary tin coup with minor deformation 25 cm 2725680
11117
39
60000
Art, antiquities
Szász Károly István (1909-1979): Absztrakt kompozíció "Japán madonna". Hideg zománc. Hátoldalán jelzett. Korának megfelelő állapotban. 25,5x19 cm 2726835
11118
39
48000
Art, antiquities
Balkáni tiszti pálca, szép állapotban, 1880 körül, h: 70 cm 2730154
11119
39
Art, antiquities
Lakkozott fa tálka. XIX. sz. India. Üveggyöngyökkel, kézzel festett, laparonyozott, kopott, repedésekkel. d: 26 cm 2730145
11120
39
Art, antiquities
Japán, lakkozott fa italos készlet. Shaker, hat talpas pohár. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 16 cm 2730284
11121
39
24000
Art, antiquities
Barabás Márton (1952): Névkereső, 2001.
könyvtárgy, dobozban, jelzett. (a doboz is) 42 x 18,5 x 3,5 cm 2723579
11122
39
50000
Art, antiquities
Kátai Mihály (1935 - 2020): Szürkemarhák. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 12x20cm 2723573
11123
39
30000
Art, antiquities
Cs. Uhrin Tibor (1936-2001): Sárkányölő Szent György. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 24x14cm 2720517
11124
39
30000
Art, antiquities
1842 Erdély, Kronstadt, Georg Teutsch mester. Ón tányér. Jelzett, korának megfelelő állapotban. d: 23,6cm 2732316
11125
39
26000
Art, antiquities
Antik pakisztáni dísztál, kalapált, áttört vörösréz, alján és talapzatánál lyukkal, jelzett, korának megfelelő kopásnyomokkal, m: 18,5cm, d: 25,5 2733836
11126
39
30000
Art, antiquities
Antik japonizáló fotótartó album. Bársony borítással. Előlap: Karton, litográfia, nyomaton jelzett: E. Youg. Korának megfelelő sérülésekkel. 1910 körül. 45x46cm teljes kinyitott állapotában lévő méret. A vizitkártyák csak dekorációk benne. 2732119
11127
39
30000
Art, antiquities
Szerecsen gyertyatartó fém szobor. Festett fém, XIX. sz. vége. Jelzett. Kopott / Moor. Candlestick-statue. 19th century, signed. Painted metal. Worn. 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft