10187.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
32 000 Ft
86,49 EUR, 94,12 USD
Bráda Tibor (1941-2022): Jön a vihar, 2002. Akvarell, papír, jelzett. 34,5x42 cm. Reprodukálva: Magyar Múzsa, 2017. szept., IV. oldal (a folyóirat egy példánya a tétel részét képezi). Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. / watercolour on paper, signed, reproduced in the magazine Magyar Múzsa, framed