Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 127

Hajas Tibor (1946-1980): Jód AB, 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (23/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód AB, 1980. Offset on paper, signed, numbered (23/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collectors item!
10076.

Hajas Tibor (1946-1980): Jód "AB", 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (23/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód "AB", 1980. Offset on paper, signed, numbered (23/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item!

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
15
Makói mappa, 1979, 2. Banga Ferenc, Barabás Márton, Benes József, Bikácsi Daniela, Halász István, Jámborné Balog Tünde, Kéri Ádám, Kocsis Imre, Kovács Tamás, Pataki Ferenc, Szabados Árpád, Szabó Ágnes, Szemethy Imre, Várnagy Ildikó és Veszely Ferenc grafikáival. Ofszet-litó, papír. Mindegyik jelzett és számozott (48/50 vagy 50/48). Kiadói karton mappában, kísérőlappal a grafikák tartalomjegyzékével. Komplett, hiánytalan, mindössze 50 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Lapméret: 39x29 cm körüli méretekben. Jó állapotban.
10077.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Lux Antal (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Ofszet, papír, jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel Lapméret: 30×42 cm. Gyűjtői ritkaság, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Antal Lux (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Offset on paper, signed. Artists proof e.a.. Sheet size: 30×42 cm. Very rare collectors item!
10078.

Lux Antal (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Ofszet, papír, jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel Lapméret: 30×42 cm. Gyűjtői ritkaság, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Antal Lux (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Offset on paper, signed. Artist's proof e.a.. Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item!

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Makói mappa, 1980, 3.. Hajas Tibor, Banga Ferenc, Bálványos Huba, Benes József, Karsai Ildikó, Károlyi Zsigmond, Kéri Ádám, Kőnig Frigyes, Lengyel András, Lux Antal, Pataki Ferenc, Schmal Károly, Szabados Árpád, Szemethy Imre és Várnagy Ildikó grafikáival. Ofszet, papír. Mindegyik jelzett és számozott (31/100), kivétel Hajas Tibor grafikája, amely csak számozott. Kiadói karton mappában, kísérőlappal a grafikák tartalomjegyzékével. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Lapméret: 39x29 cm. Jó állapotban.
10079.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
Gaál József (1960-): Zaalezart II., 1995. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 85x40 cm. Párdarabja reprodukálva: Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Egészen apró felületi sérülésekkel. / oil on canvas, signed on the reverse. With very minor surface damages.
10080.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Kopasz Tamás (1958-): Melankolikus..., 1999. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 29,5x21 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm / Tamás Kopasz (1958-): Melancholic..., 1999. Oil on paper, signed lower right, framed, 29,5x21 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm
10081.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Muzsnay Ákos (1945-): Kőfejtő, 1993. Olaj, ceruza, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80×65 cm / oil and pencil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse
10082.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Major János (1934-2008): Steine (Kövek), 1965. Rézkarc, papír, jelzett. 29x28 cm. / János Major (1934-2008): Steine (Stones), 1965. Etching on paper, signed. 29x28 cm
10083.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, 1960-as évek. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 32×24 cm
10084.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Rékassy Csaba (1937-1989): Nyár. Rézmetszet, papír. Jelzett. Számozott (50/41). Lap széle kissé sérült. 29x39,5 cm.
10085.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
16
10086.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Lisziák Elek (1939-2007): Lao-ce, 1969. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 41,5×25 cm / Elek Lisziák (1939-2007): Laozi (Lao-Tze). Ink and watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 41,5×25 cm
10087.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft