Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 33

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1935. UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán Ludvig gyártói jelzéssel (40x29mm) T:1- patina / Hungary ~1935. UGA (Újpest Gymnastics Association) 50 years one-sided Br sport commemorative plaque, with Ludvig makers mark on reverse. Sign.:Jenő Martinelli (1886-1949) (40x29mm) C:AU patina
30507.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1935. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel (40x29mm) T:1- patina / Hungary ~1935. "UGA (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided Br sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse. Sign.:Jenő Martinelli (1886-1949) (40x29mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1936. Miskolc kétoldalas, vert, aranyozott bronz sport díjérem A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, eredeti Berán Nándor gyártói tokban. Szign.: Szabó S. (40mm) T:1- kopott aranyozás / Hungary 1936. Miskolc double-sided, struck, gilt bronze sports commemorative medallion, engraved A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK (For the Heroes of the Berlin Olympic Games), with BERÁN N BPEST makers mark and in original Berán Nándor makers display case. Sign.: S. Szabó (40mm) C:AU worn gold plating
30508.

1936. "Miskolc" kétoldalas, vert, aranyozott bronz sport díjérem "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK" gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti Berán Nándor gyártói tokban. Szign.: Szabó S. (40mm) T:1- kopott aranyozás / Hungary 1936. "Miskolc" double-sided, struck, gilt bronze sports commemorative medallion, engraved "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK (For the Heroes of the Berlin Olympic Games)", with "BERÁN N BPEST" maker's mark and in original Berán Nándor maker's display case. Sign.: S. Szabó (40mm) C:AU worn gold plating

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1937. IV. Magyar Pilóta Piknik - The Automobile Association - Magyar Touring Club - Royal Aero Club 1937 egyoldalas bronz plakett, Berán N gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x52mm) + 1938. V. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association egyoldalas bronz plakett, Berán N gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (51x75mm) + 1939. VI. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association egyoldalas bronz plakett, Berán N gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x51mm) T:1- kis patina
30509.

1937. "IV. Magyar Pilóta Piknik - The Automobile Association - Magyar Touring Club - Royal Aero Club 1937" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x52mm) + 1938. "V. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (51x75mm) + 1939. "VI. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x51mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
~1937. UMTE (Újpesti Munkás Torna Egyesület) egyoldalas Br sport plakett, közepén zománcozott rátéttel, gravírozott felirattal (60x40mm) T:1- kis patina / Hungary ~1937. UWGA (Újpest Workers Gymnastics Association one-sided Br sport plaque with enamel applique in the middle and engraved on obverse (60x40mm) C:AU small patina
30510.

~1937. "UMTE (Újpesti Munkás Torna Egyesület)" egyoldalas Br sport plakett, közepén zománcozott rátéttel, gravírozott felirattal (60x40mm) T:1- kis patina / Hungary ~1937. "UWGA (Újpest Workers' Gymnastics Association" one-sided Br sport plaque with enamel applique in the middle and engraved on obverse (60x40mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1899./1939. Ferencz Városi Torna Club ezüstözött Br sport díjérem koszorú keretben, füllel (53x47mm) T:2 kopott ezüstözés, patina /  Hungary 1899./1939. Ferencz City Gymnastics Club silver-plated Br sport commemorative medallion in wreath frame with ear. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (53x47mm) C:XF worn silver-plating, patina
30511.

Berán Lajos (1882-1943) 1899./1939. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött Br sport díjérem koszorú keretben, füllel (53x47mm) T:2 kopott ezüstözés, patina / Hungary 1899./1939. "Ferencz City Gymnastics Club" silver-plated Br sport commemorative medallion in wreath frame with ear. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (53x47mm) C:XF worn silver-plating, patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1986. 41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26. egyoldalas ezüstözött Br motorsport emlékérem (70mm) T:1- kopott ezüstözés / Hungary 1986. 41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07. one-sided, silver-plated Br motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU worn silver-plating
30512.

1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstözött Br motorsport emlékérem (70mm) T:1- kopott ezüstözés / Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-plated Br motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU worn silver-plating

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Finnország / Helsinki 1951. XV. Olimpia / Helsinki 1952 Br részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) T:2 Finland / Helsinki 1951. XVth Olympic Games / Helsinki 1952 Br participation medal. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) C:XF
30513.

Finnország / Helsinki 1951. "XV. Olimpia / Helsinki 1952" Br részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) T:2 Finland / Helsinki 1951. "XVth Olympic Games / Helsinki 1952" Br participation medal. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) C:XF

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Ausztria 1961. Osztrák Súlyemelő Egyesület, 70 év, 1891-1961 jelzett Ag sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (0,900/127,70g/80mm) T:2 patina, kis ph / Austria 1961. Austrian Weightlifting Association / Österreichisches Gewichtheberverband 1891-1961. hallmarked Ag sport award medallion with ear, engraved on reverse (0,900/127,70g/80mm) C:XF patina, small edge error
30514.

Ausztria 1961. "Osztrák Súlyemelő Egyesület, 70 év, 1891-1961" jelzett Ag sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (0,900/127,70g/80mm) T:2 patina, kis ph / Austria 1961. "Austrian Weightlifting Association / Österreichisches Gewichtheberverband 1891-1961." hallmarked Ag sport award medallion with ear, engraved on reverse (0,900/127,70g/80mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Kuba 1930. II. Közép-amerikai és Karibi Játékok - Havanna, 1930 Br emlékérem, részben zománcozott. Kilenc ország összesen tíz sportágban mérte össze tudását, a győztes a házigazda Kuba válogatottja lett, összesen 68 érmet szerezve, 2. helyen Mexikó végzett 40 éremmel. (193g/76mm) T:1- kis ph-k / Cuba 1930. Segondos Juegos Deportivos Centro-Americanos - Habana 1930 (Second Central American and Caribbean Games - Havana 1930) Br medallion, partially enamelled. Nine countries competed in a total of ten sports. The winner was the national team of the Cuba, with a total of 68 medals, followed by Mexico with 40 medals. (193g/76mm) C:AU small edge errors
30515.

Kuba 1930. "II. Közép-amerikai és Karibi Játékok - Havanna, 1930" Br emlékérem, részben zománcozott. Kilenc ország összesen tíz sportágban mérte össze tudását, a győztes a házigazda Kuba válogatottja lett, összesen 68 érmet szerezve, 2. helyen Mexikó végzett 40 éremmel. (193g/76mm) T:1- kis ph-k / Cuba 1930. "Segondos Juegos Deportivos Centro-Americanos - Habana 1930 (Second Central American and Caribbean Games - Havana 1930)" Br medallion, partially enamelled. Nine countries competed in a total of ten sports. The winner was the national team of the Cuba, with a total of 68 medals, followed by Mexico with 40 medals. (193g/76mm) C:AU small edge errors

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft