Magyar és külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916-1918. IV. Károly egyoldalas bronz emlék plakett. Szign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) T:2 patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1916-1918. Karl IV one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) C:XF patina
30326.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916-1918. "IV. Károly" egyoldalas bronz emlék plakett. Szign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) T:2 patina / Austro-Hungarian Monarchy ~1916-1918. "Karl IV" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:H. Kautsch (1859-1943) (74x55mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Habsburg Ottó trónörökös bronz csegely emlékérem. FRANCISCUS JOSEPHUS OTTO / FLAGRANTE TERRARUM ORBE. Szign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) T:2,2- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Archduke Otto von Habsburg Br squared bronze medal. Sign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) C:XF,VF small edge error
30327.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Habsburg Ottó trónörökös" bronz csegely emlékérem. "FRANCISCUS JOSEPHUS OTTO / FLAGRANTE TERRARUM ORBE". Szign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) T:2,2- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Archduke Otto von Habsburg" Br squared bronze medal. Sign.: H. Kautsch (96,64g/55,5x55,5mm) C:XF,VF small edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32
Franciaország 1846. Szela és Metternich felelős az 1846-os galíciai mészárlásért egyoldalas Br emlékplakett. Készítő: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) T:2 patina / France 1846. Szela and Metternich are responsible for the Galician Massacre in 1846 one-sided Br commemorative medallion. Sculpted by: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) C:XF patina
30328.

Franciaország 1846. "Szela és Metternich felelős az 1846-os galíciai mészárlásért" egyoldalas Br emlékplakett. Készítő: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) T:2 patina / France 1846. "Szela and Metternich are responsible for the Galician Massacre in 1846" one-sided Br commemorative medallion. Sculpted by: Henryk Dmochowski (1810-1863) (95mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17
Franciaország 1905. Paul Segond professzornak, tanítványaitól és barátaitól ezüstözött bronz emlékérempár tokban. Szign.: CA (59,70g/62x80mm és 73,40g/62x81mm) T:2 patina / France 1905. For professor Paul Segond from his students and friends silver plated bronze plaque pair in case. Sign: CA (59,70g/62x80mm and 73,40g/62x81mm) C:XF patina
30329.

Franciaország 1905. "Paul Segond professzornak, tanítványaitól és barátaitól" ezüstözött bronz emlékérempár tokban. Szign.: CA (59,70g/62x80mm és 73,40g/62x81mm) T:2 patina / France 1905. "For professor Paul Segond from his students and friends" silver plated bronze plaque pair in case. Sign: CA (59,70g/62x80mm and 73,40g/62x81mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
30330.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft