Magyar és külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Pátzay Pál (1896-1979) DN Eötvös József egyoldalas, öntött Br plakett felirat nélkül (119g/78mm)T:1 / Hungary ND Eötvös József 1813-1874 one-sided, cast Br plaque (119g/78mm) C:UNC
30302.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Eötvös József " egyoldalas, öntött Br plakett felirat nélkül (119g/78mm)T:1 / Hungary ND "Eötvös József 1813-1874" one-sided, cast Br plaque (119g/78mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pátzay Pál (1896-1979) DN Kodály Zoltán egyoldalas, öntött Br plakett (149g/73mm) T:1 patina / Hungary ND Eötvös József 1813-1874 one-sided, cast Br plaque (149g/73mm) C:UNC patina
30303.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Kodály Zoltán " egyoldalas, öntött Br plakett (149g/73mm) T:1 patina / Hungary ND "Eötvös József 1813-1874" one-sided, cast Br plaque (149g/73mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
Reményi József (1887-1977) 1925. Ady / Míg élt sohse volt csillag az egén kétoldalas Br emlékérem (~68mm) T:2 kis patina /  Hungary 1925. Endre Ady / While living there was never a star in his sky two-sided Br commemorative medallion. Sign.:József Reményi (1887-1977) (~68mm) C:XF small patina HP.: 4376.
30304.

Reményi József (1887-1977) 1925. "Ady / Míg élt sohse volt csillag az egén" kétoldalas Br emlékérem (~68mm) T:2 kis patina / Hungary 1925. "Endre Ady / While living there was never a star in his sky" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:József Reményi (1887-1977) (~68mm) C:XF small patina HP.: 4376.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Reményi József (1887-1977) 1944. Dr. Soltész Elemér református tábori püspök 70 éves kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1944. The 70th Anniversary of Dr. Elemér Soltész, reformed bishop two-sided Br commemorative medallion. Sign.:József Reményi (1887-1977) (40mm) C:AU patina, small edge error
30305.

Reményi József (1887-1977) 1944. "Dr. Soltész Elemér református tábori püspök 70 éves" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1944. "The 70th Anniversary of Dr. Elemér Soltész, reformed bishop" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:József Reményi (1887-1977) (40mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Renner Kálmán (1927-1994) ~1970-1980. Dr. Lackner Kristóf 1571-1631 / Sopron város Tanácsától - SVM VT PROSIM kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (~94-98mm) T:1- Hungary ~1970-1980. Dr. Lackner Kristóf 1571-1631 / Sopron város Tanácsától - SVM VT PROSIM double-sided, cast bronze plaque in original case (~94-98mm) C:AU
30306.

Renner Kálmán (1927-1994) ~1970-1980. "Dr. Lackner Kristóf 1571-1631 / Sopron város Tanácsától - SVM VT PROSIM" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (~94-98mm) T:1- Hungary ~1970-1980. "Dr. Lackner Kristóf 1571-1631 / Sopron város Tanácsától - SVM VT PROSIM" double-sided, cast bronze plaque in original case (~94-98mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Renner Kálmán (1927-1994) 1983. 175 éves az Alma Mater - Sopron 1983. ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti díszdobozában (70mm) T:1- ph / Hungary 1983. The 175th Anniversary of the Alma Mater - Sopron 1983. silver patinated Br commemorative medallion in original case. Sign.:Kálmán Renner (1927-1994) (70mm) C:AU edge error
30307.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN Juhász-Nagy Pál Emlékérem - 1935-1993 / MTA Debreceni Területi Bizottsága Környzetettudományi Szakbizottság Br emlékérem (668g/120mm) T:1- / Hungary ND Pál Juhász-Nagy Medal - 1935-1993 / Hungarian Academy of Sciences Debrecen Regional Committee Commission for Environmental Sciences Br commemorative medallion (668g/120mm) C:AU
30308.

Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "Juhász-Nagy Pál Emlékérem - 1935-1993 / MTA Debreceni Területi Bizottsága Környzetettudományi Szakbizottság" Br emlékérem (668g/120mm) T:1- / Hungary ND "Pál Juhász-Nagy Medal - 1935-1993 / Hungarian Academy of Sciences Debrecen Regional Committee Commission for Environmental Sciences" Br commemorative medallion (668g/120mm) C:AU

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Dr. Sós András (1943-) DN Gottsegen György 1906-1965 / Az Országos Kardiológiai Intézet alapítója kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (103mm) T:1- Hungary ND Gottsegen György 1906-1965 / Az Országos Kardiológiai Intézet alapítója (György Gottsegem / Founder of the National Institute of Caridiology) double-sided cast bronze plaque in original case (103mm) C:AU
30309.

Dr. Sós András (1943-) DN "Gottsegen György 1906-1965 / Az Országos Kardiológiai Intézet alapítója" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (103mm) T:1- Hungary ND "Gottsegen György 1906-1965 / Az Országos Kardiológiai Intézet alapítója (György Gottsegem / Founder of the National Institute of Caridiology)" double-sided cast bronze plaque in original case (103mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Sóvári János ( - ) 1937. Phylaxia 1912 - 1937 / NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS a Phylaxia Szérumtermelő Részvénytársaság emlékplakettje, egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon fali akasztóval (159x109mm) T:2 / Hungary 1937. Phylaxia 1912 - 1937 / NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS one-sided, cast bronze plaque for the 25th Anniversary of the founding of the Phylaxia Szérumtermelő Company (159x109mm) C:XF
30310.

Sóvári János ( - ) 1937. "Phylaxia 1912 - 1937 / NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS" a Phylaxia Szérumtermelő Részvénytársaság emlékplakettje, egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapon fali akasztóval (159x109mm) T:2 / Hungary 1937. "Phylaxia 1912 - 1937 / NIL SINE MAGNO VITA LABORE DEDIT MORTALIBUS" one-sided, cast bronze plaque for the 25th Anniversary of the founding of the Phylaxia Szérumtermelő Company (159x109mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szász Vilmos (1884-1923) 1917. A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31. Zn emlékérem füllel (33mm) T:2 / Hugnary 1917. To Commemorate the 400th Anniversary of the Reformation 1517-1916 - Martin Luther 1483-1545 / October 31, 1517 Zn commemorative medallion with ear. Sign.: Vilmos Szasz (1884-1923) (33mm) C:XF HP.: 5070.
30311.

Szász Vilmos (1884-1923) 1917. "A reformáció 400 éves örömünnepe emlékére 1517-1917 - Dr. Luther Márton 1483-1545 / 1517. okt. 31." Zn emlékérem füllel (33mm) T:2 / Hugnary 1917. "To Commemorate the 400th Anniversary of the Reformation 1517-1916 - Martin Luther 1483-1545 / October 31, 1517" Zn commemorative medallion with ear. Sign.: Vilmos Szasz (1884-1923) (33mm) C:XF HP.: 5070.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) DN A Szent Családot ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (~90-92mm) T:1- / Hungary ND One-sided bronz plaque depicting the Holy Family (~90-92mm) C:AU
30312.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában Br emlékérem, zománcozott gyűrűben, kék zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) T:2- a középső rész rögzítése kissé elmozdult, patina, zománchiba, kis ph / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br commemorative medallion in enamelled ring, blue enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) C:VF the fixation of the middle part has slightly shifted, patina, enamel error, small edge error
30313.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" Br emlékérem, zománcozott gyűrűben, kék zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) T:2- a középső rész rögzítése kissé elmozdult, patina, zománchiba, kis ph / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br commemorative medallion in enamelled ring, blue enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (95,80g/65mm) C:VF the fixation of the middle part has slightly shifted, patina, enamel error, small edge error

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft