Magyar és külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1935(?) Rákóczi Ferencet ábrázoló gipsz plakett (99mm) T:1- / Hungary 1935(?) Scene from the Rákóczis War of Independence on gypsum plaque by Lajos Göröntsér Greff (99mm) C:AU
30290.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Horváth Sándor (1939-) 1993. Molnár Antal 1890-1983 / Budapest Erzsébetvárosi Molnár Antal Zeneiskola Emlékérme öntött bronz plakett (363g/96mm) T:1- / Hungary 1993. Antal Molnár 1890-1983 / Budapest Elizabethtown, Antal Molnár Music Schools Medallion cast bronze medallion. Sign: Sándor Horváth (363g/96mm) C:AU
30291.

Horváth Sándor (1939-) 1993. "Molnár Antal 1890-1983 / Budapest Erzsébetvárosi Molnár Antal Zeneiskola Emlékérme" öntött bronz plakett (363g/96mm) T:1- / Hungary 1993. "Antal Molnár 1890-1983 / Budapest Elizabethtown, Antal Molnár Music School's Medallion" cast bronze medallion. Sign: Sándor Horváth (363g/96mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ispánki József (1906-1992) 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas bronz emlékérem (174,43g/79mm) T:1- patina Hungary 1936. BVDA RECVPERATA 1686-1936 two sided bronze commemorative medal made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (174,43g/79mm) C:AU patina TP 1191.
30292.

Ispánki József (1906-1992) 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" Buda visszafoglalásának 250. évfordulójára készített kétoldalas bronz emlékérem (174,43g/79mm) T:1- patina Hungary 1936. "BVDA RECVPERATA 1686-1936" two sided bronze commemorative medal made for the 250th anniversary of retaking Buda. Sign: József Ispánki (174,43g/79mm) C:AU patina TP 1191.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Képíró Zoltán (1944-1981) 1976. Nagy Ignác 1810-1854 / MÉE Keszthely Város Nagyjai Sorozat IV. ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina, ph  Adamo KE7 / Hungary 1976. Ignác Nagy 1810-1854 / Association of Hungarian Medal Collectors - Keszthelys Greatest series IV silver patinated bronze commemorative medallion. Sign.:Zoltán Képíró (1944-1981) (60mm) C:AU small patina, edge error Adamo KE7
30293.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1976. "Nagy Ignác 1810-1854 / MÉE Keszthely Város Nagyjai Sorozat IV." ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina, ph Adamo KE7 / Hungary 1976. "Ignác Nagy 1810-1854 / Association of Hungarian Medal Collectors - Keszthely's Greatest series IV" silver patinated bronze commemorative medallion. Sign.:Zoltán Képíró (1944-1981) (60mm) C:AU small patina, edge error Adamo KE7

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Madarassy Walter (1909-1994) ~1930. Entz Géza (biológus) kétoldalas Br emlékérem (~80mm) T:1- kis patina Hungary ~1930. Entz Géza (biologist) two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~80mm) C:AU small patina
30294.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1930. "Entz Géza (biológus)" kétoldalas Br emlékérem (~80mm) T:1- kis patina Hungary ~1930. "Entz Géza (biologist)" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~80mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 patina, kis ph /  Hungary 1937. Dr. Béla Radnais quarter-century anniversary of system design two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (65mm) C:AU,XF patina, small edge error
30295.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 patina, kis ph / Hungary 1937. "Dr. Béla Radnai's quarter-century anniversary of system design" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (65mm) C:AU,XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1- kis ph, karc / Hungary 1971. The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971 two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:AU small edge error, scratch
30296.

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1- kis ph, karc / Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:AU small edge error, scratch

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) DN Bolyai Farkas 1775-1856 kétoldalas Br plakett (70mm) T:1-,2 patina, ph, ragasztó foltok /  Hungary ND Farkas Bolyai 1775-186 two-sided Br plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (70mm) C:AU,XF patina, edge error, glue stains
30297.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Bolyai Farkas 1775-1856" kétoldalas Br plakett (70mm) T:1-,2 patina, ph, ragasztó foltok / Hungary ND "Farkas Bolyai 1775-186" two-sided Br plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (70mm) C:AU,XF patina, edge error, glue stains

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Apponyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett hátlapon akasztóval (186x129mm) T:2 patina / Hungary 1929. Albert Apponyi one-sided, cast bronze plaque with wall hanger on backside (186x129mm) C:XF patina
30298.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Apponyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett hátlapon akasztóval (186x129mm) T:2 patina / Hungary 1929. "Albert Apponyi" one-sided, cast bronze plaque with wall hanger on backside (186x129mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. Lukács László jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph / Hungary ~1910. László Lukács lawyer, mine owner, politician. Two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Gyula Murányi (1881-1920) (60mm) C:XF patina, edge error HP.: 3692.
30299.

Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Lukács László" jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph / Hungary ~1910. "László Lukács" lawyer, mine owner, politician. Two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Gyula Murányi (1881-1920) (60mm) C:XF patina, edge error HP.: 3692.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mátyás király) Br emlékplakett (61x78mm) márványtalapzathoz erősítve, melynek alján szövet és Ludvig Éremverő matrica (br.380g/125x91x11mm) T:1- patina Hungary ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mathias Corvinus) Br plaque (61x78mm) attached to a marble base, there is fabric and Ludvig Éremverő (Ludvig Mint) sticker at the bottom. Sign: Pál Pátzay (br.380g/125x91x11mm) C:AU patina
30300.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" Br emlékplakett (61x78mm) márványtalapzathoz erősítve, melynek alján szövet és "Ludvig Éremverő" matrica (br.380g/125x91x11mm) T:1- patina Hungary ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mathias Corvinus)" Br plaque (61x78mm) attached to a marble base, there is fabric and "Ludvig Éremverő (Ludvig Mint)" sticker at the bottom. Sign: Pál Pátzay (br.380g/125x91x11mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pátzay Pál (1896-1979) DN. Tangl Károly (fizikus, egyetemi tanár) kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- kis patina / Hungary ND Károly Tangl (physicist, professor) two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Pál Pátzay (1896-1979) (70mm) C:AU small patina
30301.

Pátzay Pál (1896-1979) DN. "Tangl Károly (fizikus, egyetemi tanár) kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- kis patina / Hungary ND "Károly Tangl (physicist, professor)" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Pál Pátzay (1896-1979) (70mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft