Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 114

Lakner László (1936-): Rózsa, 1969. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22×31 cm. / László Lakner (1936-): Rose, 1969. Etching on paper, signed, framed. 22×31 cm.
10080.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Gyémánt László (1935-): Álmodozó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×33,5 cm / László Gyémánt (1935-): Dreamer. Oil on fibre board, signed, framed, 50×33,5 cm
10081.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
17
Kokas Ignác (1926-2009): Domboldal. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 18,5x27 cm
10082.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
29
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Dali fülhallgatóval. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: VI/VI, lapméret: 43,5×32 cm. Lap alján szárazpecsétekkel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10083.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Wahorn András (1953-): Blue hat. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/6), lapméret: 30×21 cm / András Wahorn (1953-): Blue hat. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), sheet size: 30×21 cm
10084.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Első Miskolci Műanyagnyúl Kiállítás, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 97x65 cm. Kiállítási plakát, amelyen Swierkiewicz Róbert neve mellett többek közt a következő művészeké is olvasható: Bukta Imre, El Kazovszkij, Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László, Szurcsik József, Gaál József. Legendás kiállítás, gyűjtői ritkaság!/ lithograph on paper, signed, artists proof, exhibition poster from 1991.
10085.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Első Miskolci Műanyagnyúl Kiállítás, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 97x65 cm. Kiállítási plakát, amelyen Swierkiewicz Róbert neve mellett többek közt a következő művészeké is olvasható: Bukta Imre, El Kazovszkij, Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László, Szurcsik József, Gaál József. Legendás kiállítás, gyűjtői ritkaság!/ lithograph on paper, signed, artist's proof, exhibition poster from 1991.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Bukta Imre (1952-): Tájkép II., 1989. Ofszet litográfia, papír. Jelzett. Számozott (16/30). 52x72 cm. Üvegezett fakeretben./ Bukta Imre (1952): Landscape II., 1989. Offset lithography on paper. Signed. Numbered (16/30). 52x72 cm. Framed with glass.
10086.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással. Lap jobb alsó részében kisebb, alig látható felületi benyomódással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artists proof numbered E.A. VI./X., with very small surface flaw on the lower right part. 56x77 cm.
10087.

Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással. Lap jobb alsó részében kisebb, alig látható felületi benyomódással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. VI./X., with very small surface flaw on the lower right part. 56x77 cm.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
31
Józsa János (1936-2016): Kompozíció, 1998. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 60×40 cm / János Józsa (1936-2016): Composition, 1998. Oil on fibre board, signed. With autograph description on the reverse. Framed, 60×40 cm
10088.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
10089.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
10090.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Schéner Mihály (1923-2009): Pásztorok Variációk. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 70x100 cm. / Mihály Schéner (1923-2009): Shepherd variations. Oil on fibre board, signed lower left, with autograph description on the reverse. 70×100 cm. Framed.
10091.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft