Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 114

Gross Arnold (1929-2015): Varázsfüvek, madarak. Színes rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Hibátlan. 6,5x13,5 cm. Üvegezett keretben
10104.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
32
Székely Pierre (1923-2001): Seggre esett bohóc. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Clown. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm
10105.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
9
Tóth Ernő (1949- ): A nagy buborék. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm
10106.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Kardvirágok. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéivel. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 80x60 cm / oil on fibre board, signed, framed
10107.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Nagy Imola (1976-): Női akt. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 50x60cm
10108.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vidám jelkép, 1996-2010. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/30, 78×59 cm. Lap alján egészen apró szakadással. / screenprint on paper, signed, numbered: 7/30, with very small tear at the bottom of the sheet
10109.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Rácmolnár Sándor (1960): Akt felhők között, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (56/57). 40×60 cm/ lithograph on paper, signed, numbered: 56/57
10110.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Korga György (1935-2002): Tengerparti kaland. Olaj, farost. Jelzett. Keretezett. 60x80 cm
10111.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10112.

Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Próbanyomat próba jelzéssel. 28x31 cm. Üvegezett fém keretben. / etching on paper, signed, framed
10113.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
14
Kass János tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. (Előszó: Juhász Ferenc.) Bp., 1967, Magyar Helikon. (Kner ny., Pénzjegy ny.) 10 lev., 15 t. (rézkarcok), 15 lev. (feliratos hártyapapírok a táblákhoz). 525-ből a 184. géppel számozott példány, Kass János (1927-2010) és Juhász (1928-2015) Ferenc által aláírt. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón a címfelirat kopott, kijáró lapokkal, a táblák nagy részén (kb. 8-9) a rézkarcok egy sarkuknál kissé elváltak/elváltak a táblától, de a mappa hiánytalan és a rézkarcok maguk érintetlenek.
10114.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Kondor Béla (1931-1972): Kiűzetés. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Oeuvre katalógus szám: 1956/88. 17x20 cm. Proveniencia: Kaufman Ágota, Kondor Béla első feleségének hagyatékából. Üvegezett fa keretben.
10115.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft