Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 114

Szőke Péter Jakab (1972-): Zsiráf jávorszamárral, 2018. Vegyes technika, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 70x70 cm / mixed technique on canvas, signed lower left, with autograph description on the reverse.
10128.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Schéner Mihály (1923-2009): Sümegi György művészettörténész cipői, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi karcolással. 35,5x60 cm/ Mihály Schéner (1923-2009): The shoes of art historian György Sümegi, 1999. Oil on fibre board, signed lower right. With autograph description on the reverse. With minor scratch on the surface. 35,5x60 cm
10129.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Gyémánt László (1935-): Teller Ede portréja. Olaj, vászon, jelzett. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Fakeretben, 50×40 cm / László Gyémánt (1935-): Portrait of Edward Teller. Oil on canvas, signed. Reproduced on the artists homepage: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Framed, 50×40 cm
10130.

Gyémánt László (1935-): Teller Ede portréja. Olaj, vászon, jelzett. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Fakeretben, 50×40 cm / László Gyémánt (1935-): Portrait of Edward Teller. Oil on canvas, signed. Reproduced on the artist's homepage: http://www.gyemant1935.hu/portrait/Edward_Teller.html. Framed, 50×40 cm

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
21
Gross Arnold (1929-2015): Ablakban II. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Próbanyomat próba jelzéssel. Hibátlan. 16,5x19,5 cm. Üvegezett fém keretben. / etching on paper, signed, framed
10131.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
18
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, 49x33 cm / screenprint on paper, signed,
10132.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Frank Magda (1914-1997): Csillagos zsidó. Akvarell, kréta, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 31,5x18,5 cm / Magda Frank (1914-1997): Jewish person with yellow badge. Watercolour and chalk on paper. Signed. Framed. 31,5x18,5 cm
10133.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció rózsaszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap szélén apró foltokkal. 52,5x47 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in pink. Serigraphy on paper, signed and numbered (77/90). From the album that was issued celebrating Vasarelys 75th birthday, 1984. With tiny spots on the edge of the sheet. 52,5x47 cm
10134.

Victor Vasarely (1908-1997): Kompozíció rózsaszínben. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. Lap szélén apró foltokkal. 52,5x47 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in pink. Serigraphy on paper, signed and numbered (77/90). From the album that was issued celebrating Vasarely's 75th birthday, 1984. With tiny spots on the edge of the sheet. 52,5x47 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Eduardo Paolozzi (1924-2005): Színelméleti kísérlet, Köln, 1979. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 135/150. 37x26 cm. Üvegezett fa keretben. / Eduardo Paolozzi (1924-2005): Color-theory experiment, Cologne, 1979. Offset on paper, signed. Numbered: 135/150. 37x26 cm. Framed with glass.
10135.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Kőnig Frigyes (1955-): Látótér, 1986. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán, Fakeretben. 30x70 cm
10136.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat (Black crystals series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): Black crystals series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.
10137.

Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat ("Black crystals" series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): "Black crystals" series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 32,5×21 cm / screenprint on paper, signed
10138.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 37x25 cm.
10139.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft