Ezüst(Ag) Keresztelő medál. Keresztelő jelenettel, filigrán keretben. Jelzett: 13 lattos antik fémjel, HA mesterjeggyel, Heuffel András. 1840 körül. nettó: 28g, 10x9cm. Hátulján felirat: Karl Laczkovits geb den 8. MAY 1802. Taufpathen Franz u. Rosalia Kronstein.