Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 73

Arany (Au) fülbevaló gyémántokkal és smaragdokkal ékítve. (14K/br.3.40 gr) 18 db, összesen cca. 0.30 ct (TCr-SIT), Drágakő: 30 db természetes smaragd cca. 2.50 ct. (Certifikációval)
19000.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst (Ag) Szivardoboz, Habana vésett felirattal, jelzett: orosz 1891, nettó: 703g 17,5x11,5x7,5cm / A RUSSIAN GILDED SILVER HABANA TABLE CIGARETTE BOX
19001.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
34
Arany (Au) 14 k. Szecessziós stílusú karreif 1 db cca. 0,25 ct briliánssal, 21 db kis briliánssal ékítve cca. 0,05 ct. (1 db apró briliáns hiány), 8 db Marquise csiszolású rubin, 16 db briliáns csiszolású rubin. jelzett, d: 6 cm, bruttó: 26,5 g
19002.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
19003.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Ezüst(Ag) Talpas borospohár (11db), jelzett: keleti fémjellel, nettó: 1612g, m:13cm
19004.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Arany (Au) 14k fehérarany Art Deco fazonú gyűrű. 16 db modern csiszolású briliáns cca. 1,6 ct és 1 db princess-csiszolású smaragddal cca. 4x4 mm , jelzett, m: 55 , bruttó: 7 g
19005.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Palládium (Pd) Art Deco fazonú gyűrű. 21 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct és 1 db baguette csiszolású gyémánt cca. 3x5 mm, 15 db apró rubinnal ékítve, jelzett, m: 55 , bruttó: 7,1 g
19006.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Ezüst(Ag) Két ágú kandeláber pár , jelzett: Bécs 184? és 1854, mester: Cs. nettó: 1040g, m: 41cm, Az alja és a teteje más fazonú.
19007.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Arany (Au) 18 k. Mandzsettagomb. jelzett, bruttó: 23,9 g
19008.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
Arany (Au) 14 k. Szecessziós stílusú collier (nyakék) 2 db cirkóniával ékítve. jelzett, h: 46 cm, bruttó: 17,5 g
19009.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1900 körül, mester: HS. nettó: 743g, m: 35cm
19010.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Arany (Au) 14 és 9 k. Szecessziós collier (nyakék). Brossból átalakított nyakék, 33 db apró régi csiszolású brillel (cca. 0,9 ct) és 4 db apró, 1 db nagyobb, hőkezelt zafírral ékítve. A bross 4,5cm, 14 k, jelzett, a lánc 43 cm, 9 k jelzés nélkül.
19011.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft