Ezüst(Ag) Fűszertartó pár, jelzett: Pozsony 1820 körül, Renner Ádám me... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~15134/EzustAg-Fuszertarto-par-jelzett-Pozsony-1820-korul-Renner-Adam-mesterjegyevel-netto~II2462733
2462733
19037
36
60000
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) Fűszertartó pár, jelzett: Pozsony 1820 körül, Renner Ádám mesterjegyével, nettó: 142g, m: 6cm, d: 7cm. Az egyik díszítő elem lejár róla.
: karap_norbert