Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Amerikai Egyesült Államok 1916. Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja kétoldalas Br védjegy (37x32mm) T:2 / USA 1916. Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja double-sided Br trademark medallion (37x32mm) C:XF
30424.

Amerikai Egyesült Államok 1916. "Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja" kétoldalas Br védjegy (37x32mm) T:2 / USA 1916. "Isten álld meg a magyart, jó kedvvel, bőséggel! - Az új közös címer / Kiss Emil, 133 Second Ave, New York - A magyarok bankárja" double-sided Br trademark medallion (37x32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1982. The Art Treasures of Ancient Greece aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. The Art Treasures of Ancient Greece gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP
30425.

Amerikai Egyesült Államok 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / USA 1982. "The Art Treasures of Ancient Greece" gilt Br commemorative medallion series (50xdiff) depicting ancient art motives by the Franklin Mint. In large size leather-like book format binder, with Dutch language information booklet C:PP

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő ütközete Lipcsénél kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem füllel (14,69g/33mm) T:2- / Austria 1813. Franz I. Kaiser v. Oesterreich - Alexander Kaiser v. Russland / Die entscheid schlacht der Alliierten bei Leipzig (Francis Austrian emperor and Alexander Russian emperor / The final battle at Leipzig) two-sided, silvered Br medallion with ear (14,69g/33mm) C:VF
30426.

Ausztria 1813. "I. Ferenc osztrák császár és Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő ütközete Lipcsénél" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem füllel (14,69g/33mm) T:2- / Austria 1813. "Franz I. Kaiser v. Oesterreich - Alexander Kaiser v. Russland / Die entscheid schlacht der Alliierten bei Leipzig (Francis Austrian emperor and Alexander Russian emperor / The final battle at Leipzig)" two-sided, silvered Br medallion with ear (14,69g/33mm) C:VF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1870. Ünnepség Bécsben Beethoven születésének 100. évfordulója alkalmából 1870. december 16. és 19. között kétoldalas Br emlékérem (73,25g/57mm) T:1- / Austria 1870. Beethoven - Feier in Wien XVI bis XIX December MDCCCLXX (Beethoven - Celebration in Vienna 16th to 19th December 1870 two-sided Br medallion (73,25g/57mm) C:AU
30427.

Ausztria 1870. "Ünnepség Bécsben Beethoven születésének 100. évfordulója alkalmából 1870. december 16. és 19. között" kétoldalas Br emlékérem (73,25g/57mm) T:1- / Austria 1870. "Beethoven - Feier in Wien XVI bis XIX December MDCCCLXX (Beethoven - Celebration in Vienna 16th to 19th December 1870" two-sided Br medallion (73,25g/57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ausztria 1904. Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904 kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (24,45g/40mm) T:2 ph., kis patina / Austria 1904. Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904 double-sided Br commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (24,45g/40mm) C:XF edge error, small patina
30428.

Ausztria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (24,45g/40mm) T:2 ph., kis patina / Austria 1904. "Bürgermeister Dr. Carl Lueger / Das Christliche Österreich dem Grossen Volksmanne in Dankbarer Treue u. Liebe zum 60 Geburstage - 24. Oct. 1904" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (24,45g/40mm) C:XF edge error, small patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30429.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
30430.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30431.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Franciaország 1900. SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén BRONZE fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) T:2 ezüstözés kopott  France 1900.SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE LASCENSION silver plated Br commemorative medal made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with BRONZE hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) C:XF worn silver plating
30432.

Franciaország 1900. "SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" ezüstözött Br emlékérem a Világkiállítás és az Eiffel-torony építésének emlékére, peremén "BRONZE" fémjel. Szign.: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) T:2 ezüstözés kopott France 1900."SOMMET DE LA TOUR EIFFEL - SOUVENIR DE L'ASCENSION" silver plated Br commemorative medal made for the International Exposition and the building of the Eiffel Tower, with "BRONZE" hallmark on edge. Sign: Alexandre Charpentier (28,56g/41mm) C:XF worn silver plating

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország 1926. SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 (A Nemezetközi Wagons-Lits Társaság és a Nagy Európai Expressz Vasút 50. évfordulója egyoldalas Br emlékplakett, hátlapon V. CANAIE gyártói jelzéssel. Szign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) T:1-,2 France 1926. SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 one-sided Br commemorative plaque with V. CANAIE makers mark. Sign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) C:AU,XF
30433.

Franciaország 1926. "SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926 (A Nemezetközi Wagons-Lits Társaság és a Nagy Európai Expressz Vasút 50. évfordulója" egyoldalas Br emlékplakett, hátlapon "V. CANAIE" gyártói jelzéssel. Szign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) T:1-,2 France 1926. "SOUVENIR DE SON CINQUANTENAIRE - COMPAGNIE INTERNATIONALE DES WAGONS-LITS ET DES GRANDS EXPRESS EUROPÉENS 1876-1926" one-sided Br commemorative plaque with "V. CANAIE" maker's mark. Sign.: Henry Dropsy (161,45g/46x91mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Német Államok / Augsburg Szabad Állam ~1700. Barátság-érem Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder kétoldalas, öntött Zn emlékérem (35,93g/52mm) T:2 ph. / German States / Augsburg Free State ~1700. Friendship medal Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder, double-sided cast Zn commemorative medallion (35,93g/52mm) C:XF edge error
30434.

Német Államok / Augsburg Szabad Állam ~1700. Barátság-érem "Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder" kétoldalas, öntött Zn emlékérem (35,93g/52mm) T:2 ph. / German States / Augsburg Free State ~1700. Friendship medal "Ich will dir Thun was den Herz Begehrt / Wir sind gebrüder", double-sided cast Zn commemorative medallion (35,93g/52mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Birodalom / Württemberg 1894. Sütő- és Cukrászipari Kiállítás 1894 - Stuttgart / II. Vilmos Württemberg királya ezüstözött Br emlékérem (50mm/46,98g) T:2 / German Empire / Wurttemberg 1894. Bäckerei, Konditorei & Kochkunst-Ausstellung 1894 - Stuttgart / Wilhelm II Koenig von Wuerttemberg (50mm/46,98g) C:XF
30435.

Német Birodalom / Württemberg 1894. "Sütő- és Cukrászipari Kiállítás 1894 - Stuttgart / II. Vilmos Württemberg királya" ezüstözött Br emlékérem (50mm/46,98g) T:2 / German Empire / Wurttemberg 1894. "Bäckerei, Konditorei & Kochkunst-Ausstellung 1894 - Stuttgart / Wilhelm II Koenig von Wuerttemberg" (50mm/46,98g) C:XF

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft